Uncategorized

Pasniegta skolas Gada balva 2021

24. maijā Rīgas Doma kora skolā īpašā ceremonijā tika godināti ikgadējie skolas Gada balvas ieguvēji. Atskatoties uz divu mācību gadu notikumu periodu, par augstiem sasniegumiem tā tika pasniegta sešiem pedagogiem un sešiem audzēkņiem.


Rīgas Doma kora skolas Gada balvas pasniegšanā par skaistu tradīciju kļuvusi dāvināt topošo mākslinieku vizuālās mākslas darbus skolas pedagogiem, kurus arī šoreiz bija sarūpējusi PIKC NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skola. Savukārt muzikālu priekšnesumu sniedza Mūziklu nodaļas IV kursa ansamblis, kuru noslēguma koncerteksāmens tiešraidē no Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zāles būs vērojams LMT Straumē jau šo ceturtdien, 27. maijā.

Atskats uz mācību gada notikumiem – skolas 6. stāva atklāšanu pēc pārbūves, Gada balvas pasniegšanu – tiks apkopots video materiālā. To tradicionāli noslēgs skolas himna, sveicot visu Rīgas Doma kora skolas saimi attālinātā mācību gada izskaņā. Rīgas Doma kora skola pateicas ikvienam pedagogam un audzēknim par atdevi, ieguldīto laiku un darbu, mācot, mācoties un nesot skolas vārdu Latvijā un pasaulē!


Sveicam pedagogus un audzēkņus ar Skolas Gada balvas saņemšanu par 2019./2020. un 2020./2021. mācību gada sasniegumiem un panākumiem!

Kategorija – Rīgas Doma kora skolas skolotājs, kura audzēknis (audzēkņi, ansamblis, orķestris, koris) ir guvis teicamus panākumus valsts un starptautiskā mērogā:

 • Irma Pavāre – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem valsts un starptautiskos konkursos.
 • Una Stade – par izcilu pedagoģisko un organizatorisko darbu, radošo iniciatīvu un līdzdalību skolas dzīves norisēs. Par audzēkņu panākumiem un sasniegumiem konkursos un projektos.
 • Ilze Jākobsone – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēknes sasniegumiem 2. Latvijas skolēnu 45. zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē arhitektūras, mūzikas, mākslas jomā. Par skolas kopsapulču cikla “Latvijai 100”- satura izstrādi un prezentāciju, par radošām iniciatīvām skolas darbā.

Kategorija – Rīgas Doma kora skolas skolotājam par izciliem un radošiem sasniegumiem mūzikas un pedagoģijas jomā, par nozīmīgu projektu īstenošanu:

 • Indriķis Veitners – par izcilu pedagoģisko un metodisko  ieguldījumu  džeza mūzikas izglītībā un audzēkņu sasniegumiem.
 • Kārlis Krūmiņš – par izcilu pedagoģisko darbu nodrošinot aktiermeistarības apguvi ar inovatīvām metodēm un formām. Par konsekventu rīcību neatkarīgi no situācijas un apstākļiem, spēju ātri, kreatīvi un pārdomāti rast risinājumus attālināto mācību laikā. 
 • Vēsma Sūna – par radošu līdzdalību skolas norisēs un izcilu pedagoģisko darbu, strukturēta mācību procesa nodrošināšanu, aktualizējot  dabaszinātņu nozīmi – audzēkņu izvirzīta kandidatūra.

Kategorija – Rīgas Doma kora skolas audzēkņi

 • Julianna Tīruma – par sasniegumiem Latvijas skolēnu 45. zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē arhitektūras, mūzikas, mākslas jomā (II pakāpe par pētniecisko darbu “Džeza mūzikas atspoguļojums latviešu preses izdevumos: 1918-1929”).
 • Paula Enija Treilona – par izcilu mācību darbu un panākumiem starptautiskos konkursos.
 • Estere Katrīna Pogiņa – par izcilu mācību darbu un panākumiem starptautiskos konkursos, mācību olimpiādēs.
 • Dārta Liepiņa – par ieguldījumu audzēkņu padomes darbā, līdzdalību radošajos projektos un teicamu mācību darbu, panākumiem mācību olimpiādēs un konkursos.
 • Madara Gaile – par teicamu mācību darbu, panākumiem mācību olimpiādēs un konkursos, Vallijas lomu izrādē “Kaupēn, mans mīļais”, dalību mūziklā “Rent”.
 • Jaroslavs Orlovs – par drosmīgu un spožu Angel tēla interpretāciju mūziklā “Rent”, dalību mūziklā “Kaupēn, mans mīļais”, par ieguldījumu mūziklu nodaļas attīstībā, veidojot digitālo nošu un pavadījumu arhīvu.