Audzēkņu panākumi

  • VII Latvijas mūzikas skolu kora klašu solo, duetu, trio un ansambļu konkurss “Jūras zvaigzne”

Rūta Dita Parfianoviča 1. vieta A4 grupā
Keita Stupele 1. vieta A4 grupā un īpašā nominācija par mazāk dzirdētas tautas dziesmas izpildījumu
Rūta Dita Parfianoviča un Keita Stupele 1. vieta B3 grupā
Olivers Veldre 2. vieta A5 grupā īpašā nominācija par vīrišķīgāko priekšnesumu
Māra Betānija Inapša
2. vieta A2 grupā
Elza Roze Stolere 3. vieta A4 grupā
Lauma Margrieta Kambala 3. vieta A3 grupā

Paldies skolotājām Kristīnei Circenei, Valdai Tračumai un koncertmeistarēm Marutai Švembergai un Ritai Poļakai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Bigbenda kompozīciju konkurss Baltijas un Ziemeļvalstu jaunajiem komponistiem

Lāsma Švemberga žūrijas specbalva

Paldies skolotājam Madaram Kalniņam par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • XVIII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkursā “Koknese 2023”

Melānija Urtāne 1. vieta
Roberts Buika 1. vieta
Annija Vecvagare un Madara Zālīte 1. vieta
Selma Šūmane 2. vieta

Paldies skolotājai Ingrīdai Kalniņai un Ilzei Nakasei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas valstspilsētas pašvaldības angļu valodas 53. olimpiādes 2. posms 10.-12. klasēm

Helvijs Guļāns 2. vieta
Elza Ruča 3. vieta

Paldies skolotājai Ievai Ernštreitei par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Rīgas valstspilsētas pašvaldības angļu valodas 53. olimpiādes 2. posms 7.-9. klasēm

Dāvids Paičs 2. vieta

Paldies skolotājai Janai Rodertei par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Rīgas valstspilsētas pašvaldības angļu valodas 53. olimpiādes 2. posms 4.-6. klasēm

Lauma Margrieta Kambala 1. vieta

Paldies skolotājai Irēnai Ārgalei un Paulai Kristai Cābulei par audzēknes sagatavošanu olimpiādei!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 4.-5. klasēm

4.-5. klašu meiteņu komanda 3. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Visas Latvijas jauno talantu konkurss par Teodora Reitera balvu

Renārs Tomašickis 1. vieta
Mārtiņš Lūkass Staķis 3. vieta

Paldies pedagogam Ansim Bētiņam par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Tautas dziesmu konkurss “Dzied, māsiņa, tu pret mani”

Georgs Rukmanis-Počs 1. vieta
Suzanna Auniņa 1. vieta
Luiss Lūsiņš 1. vieta
Madara Zālīte 1. vieta
Mārieta Ločmele 1.vieta
Kate Grante 2. vieta
Sarma Lejiņa 2. vieta
Sofija Elizabete Ašeradena 2. vieta
Teodors Luka-Indāns 2. vieta
Jānis Jansons 2. vieta
Šarlote Sprūdža 2. vieta
Leonardo Lejmalnieks 3. vieta
Bendžamins Fērs Stade 3. vieta
Marta Leimane 3. vieta
Fricis Terzens 3. vieta
Annija Vecvagare 3. vieta
Henriete Sprūdža 3. vieta
Elza Rudzīte Atzinība
Klāvs Zommers Atzinība
Kate Ķuzule Atzinība
Ance Svilpe Atzinība
Selma Šūmane Atzinība
Mareks Rozentāls Žūrijas simpātija

Paldies skolotājām Kristīnei Barkovskai, Kristīnei Circenei, Ingai Grantei, Dainai Jansonei, Ingrīdai Kleperei-Irbēnai, Ancei Ķirsei, Ilonai Poikānei un Valdai Tračumai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Latviešu komponistu oriģināldziesmu konkurss “Es savai zemītei”

Kārlis Zālītis 1. vieta
Sofija Slīzina 1. vieta
Keita Stupele 1. vieta
Kristaps Kumsārs 1. vieta
Lauma Margrieta Kambala 2. vieta
Elza Roze Stolere 2. vieta
Rūta Dita Parfianoviča 2. vieta
Olivers Veldre 2. vieta
Gustavs Švēdenbergs 3. vieta
Sāra Šmite 3. vieta
Daniels Mažis 3. vieta
Karlīne Anna Ērgle 3. vieta
Anastasija Jačmenkina 3. vieta
Haralds Stade Atzinība

Paldies skolotājiem Kristīnei Barkovskai, Ansim Bētiņam, Kristīnei Circenei, Ingai Grantei, Ingrīdai Kleperei-Irbēnai, Baibai Renertei, Inesei Romancānei, Valdai Tračumai un Baibai Renertei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 4.-5. klasēm

4.-5. klašu puišu komanda 3. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības volejbolā 8.-9. klasēm

8.-9. klašu puišu komanda 2. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • II Starptautiskais Alfrēda Feila jauno dziedātāju tautas dziesmu konkurss

Elza Cerbule 1. vieta A4 grupā, grupas uzvarētāja
Kristaps Kumsārs 1. vieta A5 grupā, grupas uzvarētājs
Gustavs Eglīts 1. vieta A2 grupā
Letīcija Kūla 3. vieta A4 grupā

Paldies skolotājai Ingai Grantei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Jaunrades dziesmu konkursa „Kas mēs bijām, būsim, esam”

Paula Bička 1. vieta jaunākajā grupā
Dafne Jonāne 3. vieta jaunākajā grupā
Mariss Daniels Ķirsis 2. vieta vecākajā grupā

Paldies skolotājam Jēkabam Jančevskim par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XII Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss

Aleksis Andris Kortelainens 1. vieta C grupā, speciālbalva par labāko Jāzepa Vītola skaņdarba atskaņojumu, Giulio Biddau speciālbalva par labāko un Domeniko Skarlati sonātes atskaņojumu 

Paldies skolotājai Dinai Liepiņai par audzēkņa sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības volejbolā

Vidusskolas puišu komanda 4. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas fināla sacensības futbolā

8.-9. klases puišu komanda 5. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības futbolā

8.-9. klases puišu komanda 1. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Bigbenda kompozīciju konkurss Baltijas un Ziemeļvalstu jaunajiem komponistiem

Lāsma Švemberga pusfināliste

Paldies skolotājam Madaram Kalniņam par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības futbolā

6.-7. klases puišu komanda 5. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  •  Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības futbolā

4.-5. klases puišu komanda 7. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

 


 

Audzēkņu panākumi 2022./2023. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2021./2022. mācību gadā

 

Audzēkņu panākumi 2020./2021. mācību gadā

 

Audzēkņu panākumi 2019./2020. mācību gadā

 

Audzēkņu panākumi 2018./2019. mācību gadā

 

Audzēkņu panākumi iepriekšējos mācību gados