“Palīdzēsim talantam!”
Aicinām ziedot Rīgas Doma kora skolas talantīgo audzēkņu Stipendiju fondam!
Fonda mērķis – atbalstīt topošo mūziķu dalību meistarklasēs, konkursos, konsultācijās pie nozares speciālistiem, mācību materiālu iegādi, kā arī dalību starptautiskās īstermiņa apmaiņas programmās.
Ziedotājiem – nodokļu atlaides, muzikāls sveiciens un gandarījums.
Starptautisko konkursu un meistarklašu apmeklējums, īstermiņa apmaiņas braucieni ir ļoti būtiska un nepieciešama pieredze mūsdienu izglītībā, īpaši mūzikas jomā. Skola vēlētos saviem audzēkņiem sniegt iespēju regulāri papildināt zināšanas un profesionālās darba iemaņas, lai paplašinātu audzēkņu redzesloku un veicinātu konkurētspēju gan augstākās izglītības, gan darba jomā.
Profesionālās izglītības kompetences centrs
“Nacionālā Mākslu vidusskola”
Reģ. Nr. 90010937516
Kalnciema iela 12, Rīga, LV-1048
Ziedojumu un dāvinājumu konts
LV07TREL722068900400B
Maksājuma uzdevumā norādīt: RDKS Stipendiju fondam
RDKS Stipendiju fonda NOLIKUMS (atjaunots 04.11.2019.)
RDKS stipendiju fonda konkursa PIETEIKUMA VEIDLAPA (atjaunots 04.11.2019.)
RDKS stipendiju fonda IESNIEGUMA FORMA PAR NAUDAS ATMAKSU (pievienots 04.11.2019.)
Pieteikšanās uz stipendijām norit atvērta konkursa veidā – visiem RDKS 1. kl. – IV k. audzēkņiem jebkurā laikā ir iespēja iesniegt pieteikumus (nepieciešamie dokumenti – pieteikuma veidlapa, motivācijas vēstule, sekmju izraksts); komisija tos izskatīs 2 nedēļu laikā no iesniegšanas brīža. Visi pieteikumi jāiesniedz Aleksandrai Āboliņai (100. kab.).
2020./2021. m.g. piešķirtās stipendijas:
Npk. | Vārds, Uzvārds | Klase/ kurss | Stipendijas piešķiršanas mērķis |
1 | Estere Katrīna Pogiņa | III kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana XI Starptautiskajā Jauno mūziķu konkursā “VIVA LA MUSICA” Daugavpilī |
2 | Paula Enija Treilona | II kurss | dalības maksas izdevumu segšana VI Starptautiskā vokālistu konkursa par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu finālā, Ventspilī |
2019./2020. m.g. piešķirtās stipendijas:
Npk. | Vārds, Uzvārds | Klase/ kurss | Stipendijas piešķiršanas mērķis |
1 | Estere Katrīna Pogiņa | II kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana konkursā “6th International Giulio Perotti Singing Competition” Ekermundē, Vācijā |
2 | Emīls Gilučs | III kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana konkursā “6th International Giulio Perotti Singing Competition” Ekermundē, Vācijā |
3 | Elīza Šīre | I kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana konkursā “6th International Giulio Perotti Singing Competition” Ekermundē, Vācijā |
4 | Aleksandra Špicberga | II kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
5 | Anna Luīze Razdovska | II kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
6 | Maija Beatrise Punka | II kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
7 | Anna Amanda Stolere | IV kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
8 | Elizabete Laura Porgante | IV kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
9 | Artūrs Švarcbahs | IV kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
10 | Silvija Emīlija Sūna | IV kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
11 | Krista Kļava-Būmane | III kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
12 | Dārta Liepiņa | III kurss | dalības maksas izdevumu segšana II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā “Dzintara balsis 2020” |
13 | Tīna Enia Goba | I kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana krievu tenora Konstantīna Plužņikova meistarklasēs Sanktpēterburgā, Krievijā |
14 | Elīza Šīre | I kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana krievu tenora Konstantīna Plužņikova meistarklasēs Sanktpēterburgā, Krievijā |
15 | Estere Katrīna Pogiņa | II kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana krievu tenora Konstantīna Plužņikova meistarklasēs Sanktpēterburgā, Krievijā |
16 | Emīls Gilučs | III kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana krievu tenora Konstantīna Plužņikova meistarklasēs Sanktpēterburgā, Krievijā |
17 | Jānis Pīgožnis | 3. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
18 | Olivers Veldre | 5. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
19 | Reinards Blūmentāls | 3. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
20 | Mariss Lakstīgala | 6. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
21 | Renārs Petrovskis | 5. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
22 | Gustavs Roberts Siliņš | 4. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
23 | Aleksandrs Adams Siliņš | 2. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
24 | Emīls Pāvils Pogiņš | 4. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
25 | Edvards Pavļuts | 4. klase | dalības maksa II Starptautiskajā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālā-konkursā “Rīgas Doms 2020” |
2018./2019. m.g. piešķirtās stipendijas:
Npk. | Vārds, Uzvārds | Klase/ kurss | Stipendijas piešķiršanas mērķis |
1 | Rīgas Doma kora skolas jauktais koris | 9. klase – IV kurss | Rīgas Reformātu baznīcas īres izmaksu segšana komponista Jēkaba Jančevska dziesmu izlases ieraksta veikšanai |
2 | Estere Katrīna Pogiņa | I kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana XIV Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā Kohtla-Jarvē, Igaunijā |
3 | Anna Amanda Stolere | III kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana XIV Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā Kohtla-Jarvē, Igaunijā |
4 | Elizabete Laura Porgante | III kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana XIV Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā Kohtla-Jarvē, Igaunijā |
5 | Emīls Gilučs | II kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana XIV Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā Kohtla-Jarvē, Igaunijā |
6 | Mārtiņš Pāvils Lipskis | I kurss | dalības maksas, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšana XIV Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkursā Kohtla-Jarvē, Igaunijā |
7 | Annemarija Moiseja | IV kurss | ieraksta veikšanas studijā apmaksa |
2017./2018. m.g. piešķirtās stipendijas:
Npk. | Vārds, Uzvārds | Klase/ kurss | Stipendijas piešķiršanas mērķis |
1 | Emīlija Helēna Pavlovska | I kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana Royal Academy of Music meistarklasēs “Weekend Vocal Workout” Londonā, Anglijā |
2 | Eliāna Sanda Veinberga | IV kurss | ieraksta veikšanas studijā apmaksa |
3 | Elizabete Laura Porgante | II kurss | dalības maksas, ceļa un nakšņošanas izdevumu segšana Starptautiskajā festivālā-konkursā Balašihā, Krievijā |
4 | Aija Jermoloviča | III kurss | dalības maksas, ceļa un nakšņošanas izdevumu segšana Starptautiskajā festivālā-konkursā Balašihā, Krievijā |
5 | Elīza Šīre | 8. klase | dalības maksas, ceļa un nakšņošanas izdevumu segšana konkursā “Dzintara balsis 2018”, Liepājā |
6 | Aleksandra Špicberga | 9. klase | daļēja apmaksa ieraksta veikšanai studijā – 10 latviešu komponistu dziesmas |
7 | Katrīna Paula Felsberga | III kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana konkursā “5th International Giulio Perotti Singing Competition”, Ekermundē, Vācijā |
8 | Undīne Mazjūle | I kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana konkursā “5th International Giulio Perotti Singing Competition”, Ekermundē, Vācijā |
9 | Emīls Gilučs | I kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana konkursā “5th International Giulio Perotti Singing Competition”, Ekermundē, Vācijā |
10 | Anna Amanda Stolere | II kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana konkursā “5th International Giulio Perotti Singing Competition”, Ekermundē, Vācijā |
2016./2017. m.g. piešķirtās stipendijas:
Npk. | Vārds, Uzvārds | Klase/ kurss | Stipendijas piešķiršanas mērķis |
1 | Paula Saleniece | 6.A klase | dalības maksas, ceļa un nakšņošanas izdevumu segšana Starptautiskajā Jāņa Norviļa jauno pianistu konkursā Madonā |
2 | Oskars Kalniņš | 5. klase | dalības maksas, ceļa un nakšņošanas izdevumu segšana Starptautiskajā konkursā “Young Musician – Tartu 2017” |
3 | Anna Amanda Stolere | I kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana Starptautiskajā konkursā “VIVA LA MUSICA” Daugavpilī |
4 | Undīne Mazjūle | I kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana Starptautiskajā konkursā “VIVA LA MUSICA” Daugavpilī |
5 | Niks Freimanis | IV kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana Starptautiskajā konkursā “VIVA LA MUSICA” Daugavpilī |
6 | Roberts Kasperovičs | 2. klase | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana XI Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkursā Līvānos |
7 | Sarma Liede | II kurss | dalības maksas un ceļa izdevumu segšana Royal Academy of Music meistarklasēs Weekend Vocal Workout Londonā |
2015./2016. m.g. piešķirtās stipendijas:
Npk. | Vārds, Uzvārds | Klase/ kurss | Stipendijas piešķiršanas mērķis |
1 | Kristīne Liede | IV kurss | ieraksta un dalības maksas segšana konkursā Riga Jazz Stage |
2 | Līva Dumpe | IV kurss | ieraksta un dalības maksas segšana konkursā Riga Jazz Stage |
3 | Aleksandra Špicberga | 7.B klase | ceļa izdevumu un dalības maksas segšana konkursā Sanktpēterburgā |
4 | Karīna Laugale | II kurss | ceļa izdevumu un dalības maksas segšana konkursā Dziesmu putenis |
5 | Eliāna Sanda Veinberga | II kurss | ceļa izdevumu un dalības maksas segšana konkursā Dziesmu putenis |
6 | Katrīna Paula Felsberga | I kurss | ceļa izdevumu un dalības maksas segšana konkursā Maskavā |
7 | Anna Stolere | 9. klase | ceļa izdevumu un dalības maksas segšana konkursā Maskavā |
8 | Roberta Kumsāre | 5.A klase | dalības maksas segšana konkursā Jaunais flautists |
9 | Patriks Stepe | II kurss | ceļa un nakšņošanas izdevumu segšana konkursā Viva la Musica Daugavpilī |
10 | Dagnis Roziņš | II kurss | ceļa izdevumu segšana apmaiņas braucienam uz Minhenes Jauno džeza skolu |
11 | Artis Boriss | II kurss | ceļa izdevumu segšana apmaiņas braucienam uz Minhenes Jauno džeza skolu |
12 | Artūrs Oskars Mitrevics | II kurss | ceļa izdevumu un dalības maksas segšana konkursā Maskavā |
13 | Kristaps Ivanovs | IV kurss | ceļa izdevumu un dalības maksas segšana konkursā Maskavā |
14 | Linda Kupča | I kurss | ceļa, nakšņošanas izdevumu un dalības maksas segšana XIII Starptautiskajā vokālajā meistarklasē Ventspilī |
15 | Annija Kristiāna Ādamsone | III kurss | dalības maksas segšana XIII Starptautiskajos latviešu jauno mūziķu meistarkursos |