Uncategorized

Jubilejas pasākumu atskaņas

Skolas jubilejas svinības aizvadītas krāšņi un emocionāli, un, protams, katram var rasties jautājums – bet kur un kad es vēlreiz varēšu pakavēties atmiņās, redzēt bildes, video un ierakstus?

Šeit atbildes:

  • Absolventu fotoportretu izstāde IZSTĀDĪTIE / IESTĀDĪTIE vēl vismaz līdz septembrim būs aplūkojama skolas 1. stāva gaitenī – droši nāciet ciemos!
  • Adriānas Rozes filmu “Skaņdarbs korim, klavierēm un fizikai” kādu brīdi noskatīties publiski nevarēs – gaidīsim vasaru un iespēju to parādīt kinoteātros Pasaules koru olimpiādes laikā.
  • Skolas 2o gadu jubilejas koncerta audio ierakstu ar Marutas Rubezes komentāriem, skolēnu, absolventu, pedagogu, diriģentu un koncerta organizatoru intervijām jūs varat noklausīties Latvijas Radio 3 Klasika arhīvā ŠEIT
  • Savukārt koncertu (montētā un saīsinātā versijā) noskatīties iespējams Latvijas Televīzijas mājaslapā ŠEIT
  • Šobrīd tiek apkopotas visu jubilejas pasākumu fotogrāfijas, bet jau drīzumā galerijas parādīsies gan mājaslapā, gan Facebook. Ja būs interese, bilžu apkopojumu ievietosim failiem.lv.
  • Vasaras sākumā gaidīsim arī video ieskatu pasākumu norisē un aizkulisēs, kas ļaus paraudzīties uz RDKS 20 gadu jubilejas svinībām mazliet “no iekšpuses”.

Ja kādam no Jums ir skaistas fotogrāfijas vai ieraksti, ar ko vēlaties padalīties plašākai publikai, droši rakstiet!

Sirsnīgs PALDIES vēlreiz katram un ikvienam skolas jubilejas tapšanā un norisē iesaistītajam par emociju pilnajiem svētkiem, ko radījām un piedzīvojām!

Jautājumu gadījumā sazinieties:
Kristīne Freiberga
k.freiberga@gmail.com