Audzēkņu panākumi 2019./2020. m.g.

  • Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādes 2. posms 10.-12. klašu grupā

Dārta Liepiņa atzinība
Eduards Lazdiņš atzinība

Paldies skolotājai Ievai Ernštreitei par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Populārās un džeza mūzikas festivāls-konkurss Lauluragin 2019

RDKS Gospeļkoris 1. vieta

Paldies skolotājai Unai Stadei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XII J.S. Baha baroka laika klaviermūzikas festivāls

Kārlis Zālītis diploms par piedalīšanos

Paldies skolotājai Dignai Markulei par audzēkņa sagatavošanu festivālam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības volejbolā

7.-9. klašu puišu komanda 5. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Praulienes pagasta pārvaldes konkurss “Pasaules ritmi Praulienā”

Mārcis Briška nominācija “Labākās bungas”
Kristens Kupčs nominācija “Labākā ģitāra”
III kursa instrumentālais trio Fusion Sunday (Mārcis Briška, Kristens Kupčs, Edžus Korsaks) 3. vieta; labākā kaverversija; labākais aranžējums; labākais instrumentālais sniegums; skatītāju simpātija

Paldies skolotājam Tālim Gžibovskim, Andrejam Jevsjukovam un Madaram Kalniņam par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • 6. Starptautiskais Giulio Perotti Akadēmiskās dziedāšanas konkurss

Estere Katrīna Pogiņa 1. vieta
Elīza Šīre fināliste
Emīls Gilučs pusfinālists

Paldies skolotājai Valdai Dzenei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības volejbolā

Vidusskolas meiteņu komanda 4. vieta
Sanita Roze
Luīze Baķe
Krista Kļava-Būmane
Sanija Roze
Anna Aleksandra Vītiņa
Undīne Mazjūle
Veronika Snapkova
Signe Streipa

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības volejbolā

Vidusskolas puišu komanda 3. vieta
Aleksis Pusts
Artūrs Švarcbahs
Eduards Lazdiņš
Miks Jukumsons-Jukumnieks
Reinis Baltiņš
Jēkabs Kalniņš
Kristaps Solovjovs

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības futbolā

4.-5. klases komanda 5. vieta
6.-7. klases komanda 5. vieta
8.-9. klases komanda 5. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

Audzēkņu panākumi 2018./2019. mācību gadā

Audzēkņu panākumi iepriekšējos mācību gados