Audzēkņu panākumi 2018./2019. m.g.

  • Starptautiskais vokālistu konkurss “Riga Symphony 2018”

Lote Voiska 1. vieta

Paldies skolotājai Dainai Libauerei un koncertmeistaram Ģirtam Bīrītim par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona basketbola sacensības

3. – 4. klašu puišu komanda 4. vieta
Emīls Pāvils Pogiņš
Miks Ernštreits
Roberts Kasperovičs
Roberts Rudzītis
Kārlis Saveļjevs
Miks Majors
Kaspars Reinis

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • XVI Starptautiskais P. Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss

Evelīna Liepiņa 1. vieta
Paula Saleniece 1. vieta
Dafne Jonāne 3. vieta

Paldies skolotājai Diānai Bergmanei un Kristīnei Šmitei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • IX Starptautiskais Alfrēda Kalniņa pianistu konkurss

Elza Cerbule 2. vieta

Paldies skolotājai Irēnai Monastirskai-Urtānei par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas Doma kora skolas 6.-9. klašu konkurss “Es savai zemītei”

Marta Ozoliņa 1. vieta
Agate Grīnhofa 2. vieta
Roberta Kumsāre 2. vieta
Paula Enija Treilona 3. vieta
Elizabete Bele 3. vieta
Luīze Marta Treilona, Ērika Paula Dimante un Rebeka Rēķe 6. klases trio, 3. vieta

  • XI J.S.Baha baroka laika klaviermūzikas festivāls

Keita Stupele diploms
Elza Cerbule diploms

 

Paldies pedagoģei Irēnai Monastirskai-Urtānei par audzēkņu sagatavošanu festivālam!

  • Ojāra Vācieša Pārdaugavas literārās balvas konkurss

Katrīna Paula Felsberga 3. vieta prozas kategorijā
Dārta Liepiņa atzinība

Paldies pedagoģei Ivetai Šimkui par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas Doma kora skolas 2.-5. klašu konkurss “Dzied, māsiņa, Tu pret mani”

2.-3. klašu grupā:
Haralds Stade 1. vieta un Žūrijas simpātija
Anna Marija Šmite 1. vieta
Daniels Mažis 1. vieta
Sofija Slīzina 2. vieta
Sāra Šmite 2. vieta
Katrīna Apkalna 3. vieta
Marta Anna Briede 3. vieta
Reinards Blūmentāls 3. vieta
Olivers Kravčenoks atzinība
Elza Stolere atzinība
Marta Matveja atzinība
Emīls Pogiņš atzinība

4.-5. klašu grupā:
Olivers Veldre 1. vieta un Žūrijas simpātija
Matilde Stepe 1. vieta
Alise Žīgure 2.vieta
Roberta Gaide 2.vieta
Renārs Petrovskis 3. vieta
Valters Veckaktiņš 3. vieta
Anna Sāra Rudzīte atzinība
Edvards Pavļuts atzinība
Rihards Linde atzinība
Paula Bička atzinība

Ansambļu grupā:
Keita Stupele un Ieva Insberga, 3. klases duets 1. vieta
Kristaps Sokolovs un Žanete Saulīte, 5. klases duets 2. vieta
Adele Stafecka un Žanete Saulīte, 5. klases duets 2. vieta
Annija Ancāne, Agate Grīnberga un Agnese Lesniece, 5. klases trio 3. vieta

  • Kurzemes rajona skolu sacensības volejbolā

Vidusskolas puišu grupa 4. vieta

Eduards Lazdiņš
Kristaps Solovjovs
Rihards Lapiņš
Miks Jukumsons-Jukumnieks
Mārtiņš Lipskis
Emīls Gilučs
Artūrs Švarcbahs

Vidusskolas meiteņu grupa 4. vieta

Krista Kļava-Būmane
Undīne Mazjūle
Elīza Evalde
Luīze Baķe
Signe Streipa
Anna Aleksandra Vītiņa
Veronika Snapkova

Paldies pedagogam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Kurzemes rajona sacensības futbolā

8.-9. klases puišu komanda 5. vieta

Aleksandrs Ķelle
Andrievs Mežals
Jurģis Rāts
Jēkabs Reinis
Pēteris Kalniņš
Markuss Rūtentāls
Stefans Špicbergs
Gustavs Nīmanis
Mariss Daniels Ķirsis

Paldies pedagogam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Jaunrades dziesmu konkurss “Kas mēs bijām, būsim, esam”

Rūta Švarcbaha 1. vieta

 

Paldies pedagogam Jēkabam Jančevskim par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • 3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss

Rīgas Doma kora skolas jauktais koris GRAND PRIX

Rīgas Doma kora skolas jauktais koris konkursā ieguva 1. vietu un Grand Prix, kā arī balvu par labāko obligātā skaņdarba – Andra Dzenīša “The Drop” – interpretāciju un izpildījumu, skatītāju simpātijas balvu un Dzintaru koncertzāles simpātijas balvu – iespēju rīkot koncertu Dzintaru koncertzālē.

Avots: www.facebook.com/BalticSeaChoirCompetition

 

 

 

 

 

 

 

 

Paldies pedagogam Jurģim Cābulim par kora sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona finālsacensības futbolā

4. klases zēnu basketbola komanda 3. vieta

Miks Ernštreits
Kasperovičs
Emīls Dzenītis
Kaspars Reinis
Kristaps Kumsārs
Olivers Veldre
Roberts Rudzītis
Kārlis Saveļjevs
Gustavs Vanags

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

Audzēkņu panākumi iepriekšējos mācību gados