• Jauno vokālistu konkurss “Dziesmu raksti 2022”

Gustavs Eglīts 1. vieta

Paldies skolotājai Ingai Grantei un koncertmeistarei Ritai Poļakai par audzēkņa sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas valstpilsētas matemātikas 72. olimpiādes 2. posms 5.-8. klašu grupai

Elfrīda Geidmane 2. vieta
Dafne Jonāne 2. vieta
Katrīna Apkalna Atzinība

Paldies skolotājai Vitai Kreicbergai par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Alfrēda Kalniņa jauno kordiriģentu konkurss

Rūta Švarcbaha 1. vieta
Alma Daniela Caune Atzinības raksts

Paldies skolotājiem Airai Birziņai, Aivim Greteram, koncertmeistarēm Jeļenai Bugajenko, Veronikai Rinkulei, Ilzei Kalniņai un Kristīnei Paulai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Jāņa Zābera piemiņai veltītais 25. zēnu vokālistu konkurss “Aiviekstes Lakstīgala 2022”

Holgers Štāls Galvenā balva
Jānis Jansons 1. vieta
Mariss Lakstīgala 1. vieta
Mareks Rozentāls 3. vieta
Jurģis Pudulis diploms par labāko tautas dziesmas izpildījumu

Paldies skolotājām Valdai Tračumai, Kristīnei Circenei un koncertmeistaram Tomam Juhņevičam par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • X Starptautiskais jauno izpildītāju un komponistu konkurss “Mūzikas skaņas”

Gustavs Eglīts 1. vieta
Alma Kalniņa 2. vieta
Madara Sējāne 2. vieta

Paldies skolotājai Valdai Dzenei un Dinai Liepiņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • VI Starptautiskais mākslu konkurss

Madara Sējāne 1. vieta
Ieva Insberga 1. vieta
Keita Stupele 1. vieta
Eremijs Sējāns 1. vieta
Aleksandrs Adams Siliņš 1. vieta
Melānija Urtāne, Māra Betānija Inapša 1. vieta

Paldies skolotājām Valdai Dzenei un Kristīnei Circenei, koncertmeistariem Tomam Juhņevičam un Ritai Poļakai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Oskara Stroka jauno pianistu konkurss

Artūrs Kaļķis 1. pakāpes diploms, uzvarētāja diploms B2 grupā
Sāra Šmite 1. pakāpes diploms, uzvarētāja diploms B3 grupā

Paldies skolotājām Diānai Bergmanei un Irēnai Monastirskai-Urtānei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • II Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes attālinātais dziedāšanas konkurss “UZSTARO 2022”

Marta Leimane 1. vieta

Paldies skolotājai Dainai Jansonei un koncertmeistarei Aritai Orravai par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • XII Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA

Elīza Šīre I vieta un atzinība par labāko izvēles skaņdarba atskaņojumu
Paula Bička II vieta
Eremijs Sējāns III vieta

Paldies skolotājai Valdai Dzenei un koncertmeistaram Tomam Juhņevičam par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Imanta Kokara 4. Starptautiskais jauno kordiriģentu konkurss

Alma Kalniņa 1. vieta
Artūrs Plaudis 2. vieta
Roberta Kumsāre 3. vieta
Jurģis Rāts diplomants

Paldies skolotājiem Initai Kamarūtei, Jurģim Cābulim un Mārtiņam Klišānam, koncertmeistariem Jeļenai Bugajenko, Artūram Oskaram Mitrevicam, Ilzei Kalniņai, Kristīnei Paulai un Līgai Paeglei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “WIND STARS 2022”

Adele Stafecka 1. vieta

Paldies skolotājai Ievai Nīmanei un koncertmeistarei Dinai Liepiņai par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras 48. olimpiādes 8.-9. klasēm 2. posms

Agate Grīnberga 3. vieta
Tīna Marija Staķe 3. vieta
Dafne Jonāne atzinība

Paldies skolotājām Ivetai Vīdušai un Zandai Gertnerei-Klicenko par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Baltijas Bundzinieku Līgas 2022 Latvijas atlase

Reinis Baltiņš 1. vieta
Kristaps Jānis Sokolovs 2. vieta

Paldies skolotājam Tālim Gžibovskim par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • VI Starptautiskais Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkurss

Annija Vecvagare 1. vieta un Goda Raksts par izcilu sniegumu
Aksels Līcis 2. vieta
Māra Betānija Inapša Atzinība

Paldies skolotājām Ingrīdai Kalniņai, Kristīnei Šmitei un Marutai Švembergai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • II Starptautiskais Jonas Aleksa jauno kordiriģentu konkurss

Jurģis Rāts 4. vieta un speciālbalva par labāko obligātā skaņdarba interpretāciju
Roberta Kumsāre 5. vieta

Paldies skolotājiem Mārtiņam Klišānam, Jurģim Cābulim un koncertmeistariem Līgai Paeglei, Ilzei Kalniņai un Artūram Oskaram Mitrevicam!

  • Vēstures valsts 28. olimpiāde

Paula Enija Treilona 2. vieta

Paldies skolotājai Ilzei Jākobsonei par audzēknes sagatavošanu olimpiādei!

  • Liepājas III Starptautiskais pianistu konkurss “Piano frequency”

Aleksis Andris Kortelainens GRAND PRIX, 1. vieta A grupā un speciālbalva par izcilu brīvās izvēles liriskā skaņdarba izpildījumu

Paldies skolotājai Dinai Liepiņai par audzēkņa sagatavošanu konkursam!

  • Jautrītei Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss Valmierā

Elza Cerbule 1. vieta
Rihards Bruno Porgants 1. vieta

Paldies skolotājai Irēnai Monastirskai-Urtānei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas valstspilsētas vēstures 28. olimpiāde

Paula Enija Treilona 1. vieta

Paldies skolotājai Ilzei Jākobsonei par audzēknes sagatavošanu olimpiādei!

  • V Starptautiskais vokālistu konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā 2021”

Marta Leimane 1. vieta
Rīgas Doma kora skolas 1. klases ansamblis 1. vieta
Rīgas Doma kora skolas 2. klases ansamblis 2. vieta
Rīgas Doma kora skolas 3. klases ansamblis 2. vieta

Paldies skolotājām Dainai Jansonei, Ilonai Poikānei, Inesei Kudrjavskai un koncertmeistarēm Diānai Bergmanei un Dinai Liepiņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • II Starptautiskais zēnu solo un duetu dziedāšanas festivāls – konkurss “Rīgas Doms”

Ernests Upatnieks 2. vieta A grupā
Valts Butāns 2. vieta A grupā
Aksels Līcis 3. vieta A grupā
Reinards Blūmentāls 3. vieta B grupā

Mariss Lakstīgala diploms par piedalīšanos
Lūkass Pāvils Kalniņš diploms par piedalīšanos
Aleksandrs Adams Siliņš diploms par piedalīšanos
Lūkass Olekšs diploms par piedalīšanos
Gustavs Roberts Siliņš diploms par piedalīšanos
Daniels Andrejs Mažis diploms par piedalīšanos
Gustavs Eglītis diploms par piedalīšanos

Gustavs Roberts Siliņš un Aleksandrs Adams Siliņš diploms par piedalīšanos duetu kategorijā

Paldies pedagoģēm Ingai Grantei, Anitai Šalhai, Ingrīdai Kleperei, Valdai Tračumai, Kristīnei Circenei un koncertmeistarēm Ritai Poļakai, Diānai Bergmanei, Marutai Švembergai, Irēnai Monastirskai-Urtānei un Ilvai Lempai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • 17. Latvijas Bērnu un jauniešu vokālistu konkurss “Putnu bērni”

Olīvija Gulbe I vieta A grupā
Elza Cerbule I vieta C1 grupā
Jānis Jansons Simpātiju balva A grupā
Lauma Margrieta Kambala Simpātiju balva B grupā

Paldies skolotājai Ingai Grantei, Ilonai Poikānei, Valdai Tračumai un Kristīnei Circenei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XVI Starptautiskais P. Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss

Aleksis Andris Kortelainens I vieta un diploms par labāko 21. gs. P. Čaikovska skaņdarba atskaņojumu A grupā
Rihards Bruno Porgants I vieta un diploms par labāko P. Čaikovska skaņdarba atskaņojumu D grupā
Selma Šūmane I vieta A grupā
Artūrs Kaļķis II vieta B grupā
Karlīna Paula Grandāne II vieta A grupā
Roberts Biuka II vieta C grupā
Adele Stafecka II vieta D grupā
Annija Vecvagare III vieta A grupā

Paldies skolotājām Dinai Liepiņai, Irēnai Monastirskai-Urtānei, Ilzei Nakasei, Diānai Bergmanei, Ingrīdai Kalniņai un Sarmītei Ārentai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Angļu valodas 51. olimpiādes 2. posms (10.-12. klašu grupa):

Alma Daniela Caune 2. vieta
Paula Enija Treilona, Vaida Vovere, Mariss Daniels Ķirsis, Līva Ance Actiņa 3. vieta
Roberta Kumsāre Atzinība

Pateicība skolotājai Ievai Ernštreitei par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Starptautiskais BEL CANTO dziedāšanas konkurss

Olivers Veldre 2. vieta
Elizabete Siliņa 2. vieta

Paldies skolotājām Kristīnei Circenei, Valdai Dzenei un koncertmeistarēm Ritai Poļakai, Vitai Kalnciemai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!


Audzēkņu panākumi 2020./2021. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2019./2020. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2018./2019. mācību gadā

Audzēkņu panākumi iepriekšējos mācību gados