PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
Meža iela 15, Rīga, LV – 1048
rdks@nmv.lv
67804770

PIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola” direktorsJānis Ziņģītisinfo@nmv.lv
NMV Rīgas Doma kora skolas vadītājsGints Ceplenieksrdks@nmv.lv
Pieņemšanas laiki:
pirmdien 15.00 – 17.00
otrdien 08.30 – 10.00
LietvedeDaina Vaitkevica67804770, rdks@nmv.lv
Darba laiks:
P. – C. 9.00 – 17.00
Pk. 9.00 – 16.00
Direktora vietniece izglītības jomā (mūzikas programmas)Egija Ozoliņa67804771, Egija.Ozolina@nmv.lv
Direktora vietniece izglītības jomāSarmīte Andžāne67804772, Sarmite.Andzane@nmv.lv
Sākumskolas metodiskās apvienības vadītājaVita Virza67804772, Vita.Virza@nmv.lv
Projektu vadītāja, RDKS jauktā kora projektu vadītājaAleksandra Āboliņa67804773, Aleksandra.Abolina@nmv.lv
MixedChoir@nmv.lv
Izglītības metodiķisJānis ErenštreitsJanis.Erenstreits@nmv.lv
Izglītības metodiķeVita ZemtureKursi@nmv.lv
Vita.Zemture@nmv.lv
NMV RDKS personāldaļaSandra SālijumaSandra.Salijuma@nmv.lv
NMV galvenā grāmatvedeIeva DruvinieceIeva.Druviniece@nmv.lv
Izglītības programmas Diriģēšana vadītājs, RDKS jauktā kora diriģentsJurģis CābulisJurgis.Cabulis@nmv.lv
Izglītības programmas Vokālā mūzika vadītājaAntra JankavaAntra.Jankava@nmv.lv
Izglītības programmas Mūzikadžeza mūzika vadītājsTālis GžibovskisTalis.Gzibovskis@nmv.lv
Izglītības apakšprogrammas Mūziklu dziedātājs vadītājaUna StadeUna.Stade@nmv.lv
Izglītības programmas Mūsdienu ritma mūzika vadītājsAivars KrastiņšAivars.Krastins@nmv.lv
Rīgas Doma zēnu kora diriģentsMārtiņš KlišānsMartins.Klisans@nmv.lv
Rīgas Doma zēnu kora projektu vadītājaIlze BaumaneIlze.Baumane@nmv.lv
Rīgas Doma meiteņu kora diriģenteAira BirziņaAira.Birzina@nmv.lv
Rīgas Doma meiteņu kora projektu vadītājaMadara BokaMadara.Boka@nmv.lv
Mūzikas teorētisko priekšmetu pedagogu metodiskās komisijas vadītājaJūlija JonāneJulija.Jonane@nmv.lv
Klavierspēles pedagogu metodiskās komisijas vadītāja Diāna BergmaneDiana.Bergmane@nmv.lv
Solo dziedāšanas pedagogu metodiskās komisijas vadītājaValda TračumaValda.Tracuma@nmv.lv
NMV RDKS bibliotēkaInguna Štālebiblioteka.rdks@nmv.lv
NMV RDKS mūzikas bibliotēka, fonotēkaMaija Veinbergafonoteka.rdks@nmv.lv
NMV RDKS datorsistēmu administratorsMāris KalbergsMaris.Kalbergs@nmv.lv
NMV RDKS saimniecības daļas vadītājsEdgars TašņickisEdgars.Tasnickis@nmv.lv
Dienesta viesnīcas vadītājaBaiba Bračadienestaviesnica@nmv.lv
Skolas dežurants 67804780