• XXVI Latvijas Mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss

Adele Stafecka 1. vieta

Paldies skolotājai Ievai Nīmanei un koncertmeistarei Leldei Tīrelei par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Matemātikas konkurss “MMC” / RIMS Mathematics Competition

Linards Dubanis Finālists
Marta Zirne Fināliste

Paldies skolotājai Ingai Ducenai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • IV Starptautiskais konkurss “Daina miestui”

Estere Katrīna Pogiņa 1. vieta dziedāšanā
Elīza Šīre 2. vieta dziedāšanā
Elizabete Siliņa 3. vieta dziedāšanā
Gustavs Vanags 3. vieta klavierspēlē
Aleksandrs Ķelle 3. vieta klavierspēlē

Paldies skolotājām Valdai Dzenei un Irinai Balabkinai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XI Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA

Estere Katrīna Pogiņa II vieta
Elīza Šīre II vieta
Agate Grīnhofa atzinība par veiksmīgu piedalīšanos
Viktorija Veldre pateicība par piedalīšanos

Paldies skolotājām Ancei Ķirsei, Irmai Pavārei un Valdai Dzenei, koncertmeistarēm Anetei Veldrei, Ilzei Reinei un Lienei Andretai Kalnciemai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XIV Starptautiskais jauno talantu konkurss “Tautiniai akcentai muzikoje 2020”

Estere Katrīna Pogiņa I vieta
Elīza Šīre II vieta
Emīls Gilučs II vieta

Paldies skolotājai Valdai Dzenei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XI Starptautiskais bērnu un jauniešu pūšaminstrumentu festivāls – konkurss solistiem un ansambļiem “Pavasario Trimitai 2021”

Karlīna Priedēna I vieta F kategorijā un GRAND PRIX

Paldies skolotājiem Vitai Zemturei un Indriķim Veitneram par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādes 2. posms

Kate Spuriņa 3. vieta
Roberts Biuka 3. vieta
Tīna Jankevica 3. vieta
Dafne Jonāne 3. vieta
Māra Sondore atzinība
Rihards Linde atzinība

Paldies skolotājai Ingai Ducenai par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Latvijas skolēnu 45. zinātniskās pētniecības darbu valsts konference arhitektūras, mūzikas, mākslas jomā

Julianna Tīruma II pakāpe par pētniecisko darbu “Džeza mūzikas atspoguļojums latviešu preses izdevumos: 1918-1929”

Paldies skolotājai un darba vadītājai Ilzei Jākobsonei!

  • IV Starptautiskais Jauno vokālistu konkurss “Bella Voce”

Agate Grīnhofa III vieta
Viktorija Veldre III vieta un atzinība par labāko tautas dziesmas atskaņojumu

Paldies skolotājām Ancei Ķirsei un Irmai Pavārei un koncertmeistariem Anetei Veldrei un Reinim Grīnhofam par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference

Julianna Tīruma I kategorija par pētniecisko darbu “Džeza mūzikas atspoguļojums latviešu preses izdevumos: 1918-1929” un tiesības piedalīties Latvijas 45. skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē marta noslēgumā

Paldies skolotājai un darba vadītājai Ilzei Jākobsonei!

  • Rīgas pilsētas 47. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posms 11. – 12. klašu grupā

Gerda Igaune 2. vieta
Vaida Vovere 3. vieta
Dārta Liepiņa atzinība

Paldies skolotājai Ivetai Vīdušai par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Rīgas pilsētas angļu valodas valsts 50. olimpiādes 2. posms

Alma Kalniņa 3. vieta
Līva Ance Actiņa atzinība
Gerda Igaune
atzinība
Kate Kokamegi
atzinība
Alma Daniela Caune
atzinība
Estere Katrīna Pogiņa
atzinība

Paldies skolotājai Ievai Ernštreitei par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Laikmetīgās kamermūzikas interpretu konkurss “Skat(!)logs”

Alma Kalniņa 3. vieta

Paldies skolotājai Vitai Kalnciemai par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • I Starptautiskais Jauno pianistu konkurss “Forte & Piano” Saldū

Gustavs Vanags 2. vieta

Paldies skolotājai Irinai Balabkinai par audzēkņa sagatavošanu konkursam!

  • 6. Starptautiskais vokālistu konkurss par operdziedātājas Alīdas Vānes balvu

Marta Ozoliņa 1. vieta B grupā
Paula Enija Treilona 1.vieta C grupā un atzinība par labāko Mocarta ārijas interpretāciju
Agate Grīnhofa 2. vieta C grupā
Aleksandra Špicberga Atzinība par spilgtu interpretāciju

Paldies skolotājām Irmai Pavārei, Ancei Ķirsei, Valdai Tračumai un koncertmeistarēm Tatjanai Semjonovai un Kristīnei Šmitei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Ojāra Vācieša Pārdaugavas literārās balvas konkurss 2020

Vaida Vovere 1.vieta

Paldies skolotājai Ivetai Šimkus par audzēknes sagatavošanu konkursam!