• Rīgas valstspilsētas vēstures 28. olimpiāde

Paula Enija Treilona 1. vieta

Paldies skolotājai Ilzei Jākobsonei par audzēknes sagatavošanu olimpiādei!

  • V Starptautiskais vokālistu konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā 2021”

Marta Leimane 1. vieta
Rīgas Doma kora skolas 1. klases ansamblis 1. vieta
Rīgas Doma kora skolas 2. klases ansamblis 2. vieta
Rīgas Doma kora skolas 3. klases ansamblis 2. vieta

Paldies skolotājām Dainai Jansonei, Ilonai Poikānei, Inesei Kudrjavskai un koncertmeistarēm Diānai Bergmanei un Dinai Liepiņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • II Starptautiskais zēnu solo un duetu dziedāšanas festivāls – konkurss “Rīgas Doms”

Ernests Upatnieks 2. vieta A grupā
Valts Butāns 2. vieta A grupā
Aksels Līcis 3. vieta A grupā
Reinards Blūmentāls 3. vieta B grupā

Mariss Lakstīgala diploms par piedalīšanos
Lūkass Pāvils Kalniņš diploms par piedalīšanos
Aleksandrs Adams Siliņš diploms par piedalīšanos
Lūkass Olekšs diploms par piedalīšanos
Gustavs Roberts Siliņš diploms par piedalīšanos
Daniels Andrejs Mažis diploms par piedalīšanos
Gustavs Eglītis diploms par piedalīšanos

Gustavs Roberts Siliņš un Aleksandrs Adams Siliņš diploms par piedalīšanos duetu kategorijā

Paldies pedagoģēm Ingai Grantei, Anitai Šalhai, Ingrīdai Kleperei, Valdai Tračumai, Kristīnei Circenei un koncertmeistarēm Ritai Poļakai, Diānai Bergmanei, Marutai Švembergai, Irēnai Monastirskai-Urtānei un Ilvai Lempai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • 17. Latvijas Bērnu un jauniešu vokālistu konkurss “Putnu bērni”

Olīvija Gulbe I vieta A grupā
Elza Cerbule I vieta C1 grupā
Jānis Jansons Simpātiju balva A grupā
Lauma Margrieta Kambala Simpātiju balva B grupā

Paldies skolotājai Ingai Grantei, Ilonai Poikānei, Valdai Tračumai un Kristīnei Circenei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XVI Starptautiskais P. Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss

Aleksis Andris Kortelainens I vieta un diploms par labāko 21. gs. P. Čaikovska skaņdarba atskaņojumu A grupā
Rihards Bruno Porgants
 I vieta un diploms par labāko P. Čaikovska skaņdarba atskaņojumu D grupā
Selma Šūmane
 I vieta A grupā
Artūrs Kaļķis
 II vieta B grupā
Karlīna Paula Grandāne
 II vieta A grupā
Roberts Biuka
 II vieta C grupā
Adele Stafecka
 II vieta D grupā
Annija Vecvagare
 III vieta A grupā

Paldies skolotājām Dinai Liepiņai, Irēnai Monastirskai-Urtānei, Ilzei Nakasei, Diānai Bergmanei, Ingrīdai Kalniņai un Sarmītei Ārentai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Angļu valodas 51. olimpiādes 2. posms (10.-12. klašu grupa)

Alma Daniela Caune 2. vieta
Paula Enija Treilona, Vaida Vovere, Mariss Daniels Ķirsis, Līva Ance Actiņa 3. vieta
Roberta Kumsāre Atzinība

Paldies skolotājai Ievai Ernštreitei par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Starptautiskais BEL CANTO dziedāšanas konkurss

Olivers Veldre 2. vieta
Elizabete Siliņa 2. vieta

Paldies skolotājām Kristīnei Circenei, Valdai Dzenei un koncertmeistarēm Ritai Poļakai, Vitai Kalnciemai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!