Uncategorized

Valsts konkurss Džeza un estrādes ansambļiem

2014. gada 12. aprīlī Bites Blūza klubā (Dzirnavu ielā 57a, Rīgā) notiks estrādes un džeza mūzikas audzēkņu ansambļu Valsts konkursa fināls. Izglītības programmas Mūzika (estrādes un džeza mūzika) konkurss norisinās pirmo reizi, jo šī programma ir visjaunākā mūzikas vidusskolu vēsturē.

Konkursā piedalīsies Rīgas Doma kora skolas, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas, Jelgavas Mūzikas vidusskolas, Ventspils Mūzikas vidusskolas un Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas ansambļi. Konkursu vērtēs starptautiska žūrija. Rīgas Doma kora skolu jaunākajā grupā pārstāvēs II kursa ansamblis (vadītājs Indriķis Veitners), bet vecākajā grupā – III kursa ansamblis (vadītājs Normunds Piesis). 

Konkurss norisināsies no 14.00 līdz 17.00, savukārt 20.00 notiks rezultātu paziņošana un dalībnieku apbalvošana. Ieeja uz konkursu brīva.

Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Mūzika (estrādes un džeza mūzika) konkursu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Bites Blūza klubu.

Valsts konkurss ir viens no mūzikas, mākslas skolu un vidusskolu izglītības kvalitātes monitoringa veidiem. Latvijas topošajiem mūziķiem tā ir iespēja salīdzināt savas spējas ar citiem labākajiem audzēkņiem.

Konkursa norisi skatīt šeit

lnkc_dzezafinals