Uncategorized

RDMK piedalās albuma “DOMUS MEA” prezentācijā

rigas_doms_domus_mea_30-09 30.septembrī plkst.19.00 Rīgas Doma meiteņu koris TIARA piedalīsies jaunā albuma DOMUS MEA prezentācijas koncertā Rīgas Domā.

Albuma ieraksts Rīgas Domā tapa 2016.gada pavasarī, piedaloties vokālai grupai “Schola Cantorum Riga”, Rīgas Doma meiteņu korim TIARA, Diānai Jaunzemei-Portnajai (ērģeles), Guntaram Prānim (rata lira), Ievai Nīmanei (dūdas un stabules) un Rihardam Zaļupem (marimba).

Koncertā tiks prezentēts jaunais albums DOMUS MEA, veltīts gregoriskajiem dziedājumiem, kas tika dziedāti Rīgas katedrālē vēlīnajos viduslaikos un ir atrodami Rīgas misālē (Missale Rigense), kas datējama ar 15. gs. 60.-90. gadiem. Skanēs arī citi senie repertuāri, kuros kā īpaša skaņkrāsa būs dzirdami viduslaiku instrumenti – dūdas un rata lira. Programmā piedalīsies arī ansambļa Schola Cantorum Riga ilggadējie draugi – ērģelniece Diāna Jaunzeme-Portnaja un sitaminstrumentālists Rihards Zaļupe, sadarbībā ar kuriem tiks meklētas jaunas noskaņas, kur satiekas viduslaiku mūzika un mūsdienīgas improvizācijas.

Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00