Uncategorized

Meistarklases un semināri 29. oktobrī

Ceturtdien, 29. oktobrī, pamatskolas rudens brīvlaika nedēļā, Zaļajā zālē vidusskolas audzēkņiem, īpaši programmā Vokālā mūzika un apakšprogrammā Mūziklu dziedātājs, tiek piedāvātas aizraujošas meistarklases un semināri. Aicināti pievienoties arī citi interesenti!

12.00 – 13.30 Balss atbrīvošanas un improvizācijas darbnīca

6Nodarbību vadīs brīvās balss improvizācijas māksliniece un dabiskās balss atbrīvošanas meistarklašu vadītāja Dana Indāne. Vokālās nodaļas audzēkņiem ierašanās obligāta. Laipni aicināti arī pārējo nodaļu audzēkņi un interesenti!

 

 

15.00 – 19.00 Seminārs un meistarklase populārajā mūzikā

Plkst. 15.00-16.30 notiks seminārs par populārās mūzikas industriju Eiropā un Anglijā, izglītības iespējām un populārās mūzikas vokālās tehnikas dažādību. Uz semināru aicināti visu izglītības programmu audzēkņi!

Plkst. 17.00-19.00 meistarklase, koncentrējoties uz popmūzikas vokāla specifiku un praktiski strādājot ar RDKS Mūziklu dziedātāju programmas audzēkņiem.

Zahovska AnnijaSemināru un meistarklasi vadīs Londonā dzīvojošā latviete, arī Rīgas Doma kora skolas absolvente Annija Zahovska (skatuves vārds Koukie). Koukie 2011. gadā absolvēja London College of Music un ieguva bakalaura grādu Populārās Mūzikas Izpildīšanā (Bmus Popular Music Performance). Tajā pašā gadā London College of Music vadība Anniju izvirzīja pārstāvēt Popmūzikas departamentu LCM Summer Showcase koncertā ar savu tituldziesmu “Koukie’s Song”, tādējādi izturot vairāk nekā 3000 citu studentu konkurenci no visas Londonas.

Māksliniecei ir pieredze koncertturnejās pa Lielbritāniju, Īriju un Vāciju, uzstājusies leģendārajā klubā “The Garage” (kur vairākkārt, viesojoties Londonā, ir koncertējusi arī Prāta Vētra). Kā īpašais viesis piedalījusies “Ealing Youth Orchestra” koncertos, kā arī uzstājusies ar savu solo programmu kopā ar “LCM Sinfonia”, prezeZ.Annija_webntējot dziesmas no sava debijas albuma simfoniskā orķestra un rokgrupas izpildījumā.

2014. gadā Koukie izlaida savu debijas albumu “Songs From An Empty Stage”. Tā ietvaros, Koukie ir viesojusies BBC Radio London (Lielbritānija), RTE Radio 1 (Īrija), Radio Bremen (Vācija), BBC Bristol (Lielbritānija), BBC Humberside (Lielbritānija) u.c. Koukie debijas singls “Stop You With Love” atskaņots radio stacijās visa Lielbritānijā, ieskaitot lielāko nacionālo radiostaciju “BBC Radio 2”.

Koukie debijas albuma tapšanā ir piedalījušies vairāki augstākās klases Londonas mūziķi. Tāpat no Latvijā pazīstamiem mūziķiem savas balsis un instrumentu partijas ir iemūžinājuši LNSO mūziķi Andris Ābelīte un Kaspars Majors, grupas “Framest” dalībnieki Jānis Ķirsis, Mikus Abaroniņš, vokālās grupas “Latvian Voices” dalībniece Elīna Šmukste, kā arī Daumants Kalniņš un Annija Putniņa.