Talsu II Starptautiskais akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

2017. gada 27. – 29. aprīlī

Talsu konkursa noslēguma koncerts un apbalvošana

No 27. līdz 29. aprīlim Talsos norisinājās II Starptautiskais akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss, kura organizēšanā piedalījās arī Rīgas Doma kora skola. Šeit foto no konkursa noslēguma koncerta un apbalvošanas ceremonijas. Apsveicam mūsu audzēkņus ar lielisko sniegumu, un sakām paldies Talsu novada pašvaldība par veiksmīgo sadarbību! Foto: Dzintars Krastiņš


27. aprīlī – meistarklases pedagogiem, 28., 29. aprīlī – konkursa II un III kārta

Konkursa I kārtas rezultāti – ar šiem dalībniekiem tiksimies klātienē 28. aprīlī! SKATĪT ŠEIT

Informācija par meistarklasēm:


Konkursa nolikums skatīt šeit

Pieteikuma anketa skatīt šeit

Nakšņošanas iespējas skatīt šeit

Pieteikšanās termiņš: 2017. gada 10. marts

Visa informācija par konkursu, rakstot uz vocal@talsi.lv


Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Rīgas Doma kora skolu aicina mūzikas skolu, mūzikas vidusskolu, koledžu, kultūras centru, vokālo studiju audzēkņus, kā arī mūzikas akadēmiju un konservatoriju studentus vecumā no 8 līdz 21 gadam piedalīties Talsu II Starptautiskajā bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkursā. Konkurss Talsos norisināsies no 27. līdz 29. aprīlim, pieteikties iespējams līdz 10. martam.

Konkurss notiks trīs kārtās – līdz 10. martam interesentiem uz konkursa oficiālo e-pasta adresi vocal@talsi.lv jānosūta pieteikuma anketa un videoieraksts, kurā konkursa dalībnieks vai dalībnieki izpilda divus dažāda rakstura skaņdarbus. Iesūtītos pieteikumus un video izvērtēs starptautiska žūrija, līdz 17. martam vietnēs talsi.lv un rdks.lv tiks publicēta informācija, kuri pretendenti iekļuvuši konkursa 2. kārtā.

Talsu II Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss norisināsies trīs dienas. Konkursa dalībniekiem, pedagogiem un citiem interesentiem būs iespēja piedalīties meistarklasēs, kuras vadīs pieredzējuši lektori, tostarp arī konkursa starptautiskās žūrijas locekļi.

2015. gadā konkurss tika rīkots pirmo reizi, tajā piedalījās 69 individuālie izpildītāji un četri ansambļi no Baltijas valstīm, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Krievijas un Polijas. Galveno balvu ieguva Bidgoščas Mūzikas akadēmijas audzēkne Hanna Okonska (pedagogs Margarita Grēla). Šāda mēroga bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo izpildītāju ansambļu konkurss Latvijā norisinājās pirmo reizi.


Konkursa obligātie skaņdarbi (iespēja izvēlēties vienu no trim):

A grupa 8 – 11 gadi

 • Itāļu tautas dziesma La Rondinella
 • Neapoliešu dziesma Cicerenella
 • Itāliešu tautas dziesma Tic e tic e toc

B grupa 12 – 14 gadi

 • F. Tenaglia Begli occhi, merce
 • Bianchi Vien qua, Dorina bella
 • Vivaldi Vieni, vieni

C grupa 15 – 17 gadi

 • D. Paradies M’ha presso alla sua ragna
 • Anonīms aut. Star vicino
 • Neapoliešu dziesma Te voglio bene assai

D grupa 18 – 21 gadi

 • Stradella Cosi, Amor, mi fai languir
 • Rosa Vado ben spesso
 • Caldara Alma del core