14/11/2019

  • Solistu konkurss 6.-9. klašu audzēkņiem “Es savai zemītei”

Renārs Petrovskis, Gustavs Zavadskis, Ritums Jēkabsons, Dāvis Vētra 1. vieta 6.-7. klašu grupā
Ērika Paula Dimante, Rebeka Rēķe 2. vieta 6.-7. klašu grupā
Elizabete Luīze Cukanova 3. vieta 6.-7. klašu grupā
Mariss Lakstīgala 3. vieta 6.-7. klašu grupā
Līva Raela Kaspare 3. vieta 6.-7. klašu grupā
Adele Stafecka, Žanete Saulīte, Kristaps Sokolovs Atzinība 6.-7. klašu grupā
Marians Zandersons Atzinība 6.-7. klašu grupā
Krišjānis Pelše Atzinība 6.-7. klašu grupā

Marta Ozoliņa 1. vieta 8.-9. klašu grupā
Roberta Kumsāre 2. vieta 8.-9. klašu grupā
Lote Voiska 2. vieta 8.-9. klašu grupā
Patriks Tabaks 3. vieta 8.-9. klašu grupā
Lāsma Švemberga 3. vieta 8.-9. klašu grupā
Terēze Pogiņa 3. vieta 8.-9. klašu grupā
Pēteris Kalniņš Atzinība 8.-9. klašu grupā

  • Solistu konkurss 2.-5. klašu audzēkņiem “Dzied māsiņa Tu pret mani”

Sofija Slīzina 1. vieta 2.- 3. klašu grupā
Lauma Margarita Kambala 2. vieta 2.- 3. klašu grupā
Kārlis Zālītis 2. vieta 2.- 3. klašu grupā
Anna Marija Šmite 2. vieta 2.- 3. klašu grupā
Letīcija Kūla 3. vieta 2.- 3. klašu grupā
Kārlis Zommers 3. vieta 2.- 3. klašu grupā
Sāra Šmite Atzinība 2.- 3. klašu grupā
Reinards Blūmentāls Atzinība 2.- 3. klašu grupā
Marta Matveja Atzinība 2.- 3. klašu grupā

Ieva Insberga un Keita Stupele 1. vieta 4. klases grupā
Jānis Ansis Zommers 1. vieta 4. klases grupā
Loreta Rača 2. vieta 4. klases grupā
Dāvids Paičs, Kate Spuriņa un  Hetere Noela Rūtiņa 2. vieta 4. klases grupā
Marsela Koknēviča 3. vieta 4. klases grupā
Māra Sondore 3. vieta 4. klases grupā
Gustavs Roberts Siliņš Atzinība 4. klases grupā

Emīls Patriks Dzenītis 1. vieta 5. klases grupā
Renārs Petrovskis 1. vieta 5. klases grupā
Olivers Veldre 2. vieta 5. klases grupā
Edvards Pavļuts 3. vieta 5. klases grupā
Roberta Gaide Atzinība 5. klases grupā
Elza Krūmiņa Atzinība 5. klases grupā

  • Ojāra Vācieša Pārdaugavas literārā balva 2019

Madara Gaile atzinība

Paldies skolotājai Ivetai Šimkus par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādes 2. posms 10.-12. klašu grupā

Dārta Liepiņa atzinība
Eduards Lazdiņš atzinība

Paldies skolotājai Ievai Ernštreitei par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Populārās un džeza mūzikas festivāls-konkurss Lauluragin 2019

RDKS Gospeļkoris 1. vieta

Paldies skolotājai Unai Stadei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!