Uncategorized

Satiec savu meistaru!

No 2015. gada 27. līdz 29. martam visā Latvijā norisināsies pasākums „Satiec savu meistaru! 2015”. Šajā pavasarī mācekļus pie sevis aicinās rekordliels tautas lietišķās mākslas meistaru, stāstnieku, teicēju un muzikantu skaits – pasākums norisināsies vairāk nekā 170 vietās. „Satiec savu meistaru! 2015” ietvaros ikviens aicināts piedalīties meistardarbnīcās, individuālās nodarbībās, atvērtās darbnīcās, paraugdemonstrējumos, lekcijās, koncertos vai dančos un kopīgā muzicēšanā. Pasākumā varēs iepazīt un apgūt dažādas prasmes, kas saistītas ar tradicionālo amatniecību, muzicēšanu, dziedāšanu, mutvārdiem un zināšanas, kas saistītas ar dabu un visumu, rituāliem un svētkiem. Satikt savu meistaru varēs Latvijas pilsētu un novadu bibliotēkās, muzejos, kultūras centros, izglītības iestādēs un meistaru dzīvesvietās.

Viena no vietām, kur satikt meistarus, būs arī Rīgas Doma kora skola – 27. martā būs iespējams apgūt kora dziedāšanas prasmes Airas Birziņas vadībā.

Informācija un pieteikšanās: www.satiecsavumeistaru.lv  un www.lnkc.gov.lv! Daudzās norises vietās apmeklētāju skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties savlaicīgi!

SSMRDKS-page-001