Uncategorized

Profesionālās pilnveides meistarklases Laudamus

Aicinām diriģentus un mūzikas pedagogus pieteikties profesionālās pilnveides meistarklasēm Laudamus 24. un 25. maijā kopā ar vienu vai divām dziedošām meitenēm, vecumā no 12 līdz 15 gadiem. Šī gada meistarklašu tēma – Mākslinieciskās izteiksmes paplašināšanas iespējas kora priekšnesumā.

Semināra vadītāja Aira Birziņa ir paredzējusi aktīvas un daudzveidīgas nodarbības, kas atšķirtos no ierastās darbības kora stundās. Atzītu profesionāļu vadībā tiks strādāts pie kora priekšnesuma mākslinieciskās izteiksmes – kustības, teksta, ekspresijas, mīmikas un etiķetes. Pedagogi, radoši līdzdarbojoties, iegūs jaunu pieredzi un saņems Profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas A sertifikātu.

Meistarklases ietvaros dalībniecēm būs iespēja muzicēt koncertā ar Rīgas Doma meiteņu kori Tiara, ērģelnieci Kristīni Adamaiti un saksofonisti Katrīnu Kivlenieci Rīgas Domā 25.maijā. Tāpat Laudamus meistarklase būs sākums Latvijas mūzikas skolu dziedošo meiteņu atlasei un līdzdalībai Imanta Ramiņa operas Lakstīgala iestudējumam 2018/2019. Apgūstamo nošu materiālu izsūtīsim pēc pieteikšanās apstiprinājuma.

Meistarklašu dalībnieku skaits ir ierobežots; dalības maksa, piesakoties kursiem līdz 20. februārim:

Pedagogs                                   30 €
Pedagogs + 1 audzēknis         30 € + 15 €
Pedagogs + 2 audzēkņi           30 € + 10 € + 10 €

Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

Visus uzturēšanās izdevumus sedz paši dalībnieki. Audzēkņiem piedāvājam iespēju nakšņot Rīgas Doma meiteņu kora ģimenēs. Ja nepieciešams, organizatori iesaka naktsmītnes. Pieteikšanās kursiem, iesūtot aizpildītu anketu uz e-pastu kursi@nmv.lv!

NMV Rīgas Doma kora skolas vadītājs Gints Ceplenieks
Rīgas Doma meiteņu kora diriģente Aira Birziņa
Rīgas Doma kora skolas izglītības metodiķe Katarina Skrūzmane