• XIII J. S. Baha baroka laika klaviermūzikas festivāls

Kristers Mediņš diploms par dalību festivālā
Olīvija Gulbe diploms par dalību festivālā

Paldies skolotājām Ilzei Nakasei un Dignai Markulei par audzēkņu sagatavošanu festivālam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona basketbola sacensības

4.-5. klases puišu komanda 5. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Tautas dziesmu a cappella konkurss 1.-5. klases solistiem “Dzied, māsiņa, Tu pret mani”

Anna Upatniece 1. vieta
Melānija Urtāne 1. vieta
Madara Zālīte 1. vieta
Olīvija Gulbe 1. vieta
Henriete Sprūdža 1. vieta
Gustavs Švēdenbergs 1. vieta
Suzanna Auniņa 2. vieta
Māra Betānija Inapša 2. vieta
Jānis Jansons 2. vieta
Vilis Olivers Treilons 2. vieta
Mārieta Ločmele 2. vieta
Lauma Margrieta Kambala 2. vieta
Rolands Leimanis 2. vieta
Gerda Veldre un Letīcija Kūla 2. vieta
Baņuta Perska 3. vieta
Marta Leimane 3. vieta
Matīss Badovskis 3. vieta
Jēkabs Konovalovs 3. vieta
Šarlote Sprūdža 3. vieta
Selma Šūmane 3. vieta
Ernests Upatnieks 3. vieta

Paldies skolotājiem Kristīnei Circenei, Ingai Grantei, Dainai Jansonei, Egilam Jākobsonam, Ingrīdai Kleperei, Lindai Kupčai, Ilonai Poikānei, Baibai Renertei, Anitai Šalhai, Valdai Tračumai un Rudītei Zariņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • X Starptautiskais Alfrēda Kalniņa jauno pianistu konkurss

Aleksis Andris Kortelainens 1. vieta

Paldies skolotājai Dinai Liepiņai par audzēkņa sagatavošanu konkursam!

  • Vides izziņas konkurss “Gudrās pūces olimpiāde”

Dafne Jonāne 1. vieta
Emīlija Fricsone 3. vieta

Paldies skolotājai Inesei Beķerei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Ojāra Vācieša Pārdaugavas literārā balva 2022

Agate Grīnhofa 2. vieta

Paldies skolotājai Ivetai Vīdušai par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Igaunijas Starptautiskais populārās un džeza mūzikas konkurss “Lauluragin 2023” 

Rīgas Doma kora skolas gospeļkoris 1. vieta
Julianna Tīruma labākā solista specbalva

Paldies diriģentei Unai Stadei par kora sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona volejbola sacensību fināls

8. klases puišu komanda un apvienotā pamatskolas puišu komanda 4. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • 53. Starptautiskais Tolosas koru konkurss

Rīgas Doma meiteņu koris TIARA 1. vieta bērnu koru kategorijā

Paldies diriģentei Airai Birziņai, koncertmeistarei Veronikai Ringulei un projektu vadītājai Madarai Bokai par kora sagatavošanu konkursam!

  • Komponista Jāņa Ivanova piemiņai veltīts jaundarbu konkurss mūzikā

Dafne Jonāne 1. vieta

Paldies skolotājam Jēkabam Jančevskim par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Bigbenda kompozīciju konkurss Baltijas jaunajiem komponistiem

Karlīna Priedēna fināliste

Paldies skolotājam Madaram Kalniņam par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības volejbolā

Vidusskolas puišu komanda 2. vieta
Aleksandrs Ķelle
Ralfs Puzāns
Helvijs Guļāns
Dāvids Toms Kalniņš
Dāvis Vētra
Pēteris Kalniņš

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības futbolā

4.-5. klases puišu komanda 7. vieta
Miķelis Aniņš
Aleksandrs Adams Siliņš
Valts Butāns
Miķelis Ernests Banga
Rolands Leimanis
Jūlijs Portnajs
Aleksis Andris Kortelainens
Gustavs Krūmiņš

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības futbolā

8.-9. klases puišu komanda 2. vieta
Roberts Kasperovičs
Olivers Veldre
Miks Ernštreits
Gustavs Vanags
Miks Majors
Emīls Patriks Dzenītis
Jānis Mikus Ķeviņš
Kārlis Saveļjevs
Kristaps Kumsārs

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!


Audzēkņu panākumi 2021./2022. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2020./2021. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2019./2020. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2018./2019. mācību gadā

Audzēkņu panākumi iepriekšējos mācību gados