Kormūzikas balva 2023

20. janvārī Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē tika pasniegtas pirmās Kormūzikas balvas. Esam pateicīgi un pagodināti par šovakar Rīgas Doma kora skolai piešķirto Kormūzikas balvu nominācijā “Gada kultūras, izglītības iestāde, kultūrvieta Rīgā”! Paldies žūrijai par novērtējumu un Dziesmu svētku biedrībai par jaunas un skaistas tradīcijas iedibināšanu!

Sirsnīgi sveicam jauniešu kori KAMĒR… un diriģentus, mūsu absolventus JURĢI CĀBULI un PATRIKU KĀRLI STEPI, kā arī kora vokālo pedagoģi, skolas absolventi JOLANTU STRIKAITI-LAPIŅU ar iegūto “Gada kora” titulu!

Foto: Uldis Siliņš

Balvu pasniegšanas ceremoniju, kurā uzstājās arī Rīgas Doma zēnu koris un Rīgas Doma kora skolas gospeļkoris iespējams noskatīties ŠEIT.

16. janvārī tika paziņoti pirmās Kormūzikas balvas nominanti – Rīgas Doma kora skola izvirzīta kategorijā “Gada kultūras, izglītības iestāde, kultūrvieta Rīgā”! Kormūzikas balva ir vienīgais apbalvojums Latvijā, kura mērķis ir izcelt izcilākos sasniegumus kormūzikas nozarē, jaunradē, kā arī pedagoģiskajā darbā 2023. gadā. Balvu pasniegšana notiks 20. janvārī Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē un to tiešraidē būs iespējams vērot Dziesmu svētku biedrības Facebook profilā un mājaslapā: www.dziesmusvetkubiedriba.lv.

Liels paldies skolas nominētājiem un sirsnīgi sveicam skolas absolventus, kuri personīgi vai ar saviem kolektīviem nominēti balvai!

NOMINĀCIJA “GADA KORIS”
  • Latvijas Universitātes jauktais koris JUVENTUS, mākslinieciskais vadītājs Valdis Tomsons, kormeistare, skolas absolvente RŪTA OLEKŠA
  • Mārupes novada pašvaldības Babītes Kultūrizglītības centra jauktais koris MASKA, skolas absolventi – mākslinieciskais vadītājs un diriģents JĀNIS OZOLS, kormeistars EDUARDS VĀCIETIS
  • Rīgas valstspilsētas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Koncertorganizācijas AVE SOL jauniešu koris KAMĒR…, skolas absolventi – mākslinieciskais vadītājs JURĢIS CĀBULIS un diriģents PATRIKS KĀRLIS STEPE
NOMINĀCIJA “GADA KORA VADĪTĀJS”
  • JURĢIS CĀBULIS
  • KRISTA AUDERE
  • MATĪSS PĒTERIS CIRCENIS
  • MATĪSS TUČS
NOMINĀCIJA “GADA JAUNRADE KORMŪZIKĀ”
  • Valts Pūce un ANDRIS SĒJĀNS, MŪZIKA BALSĪM