Uncategorized

Aprīlī Valmierā un Rīgā skanēs “Mana skaistā lēdija”

13/02/2017

Aprīlī Valmierā un Rīgā skanēs “Mana skaistā lēdija”

No šodienas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā pieejamas biļetes uz mūzikla “Mana skaistā lēdija” koncertuzveduma izrādēm – 2. aprīlī Valmieras drāmas teātrī un 22. aprīlī Rīgā, Lielajā Ģildē.

Dzīvespriecīgais un asprātīgais iestudējums veidots pēc populārā F. Lou un A. Dž. Lērnera mūzikla „My fair lady” motīviem. Stāsts vēsta par valodas profesoru Henriju Higinsu, kurš grib pierādīt, ka spēs 6 mēnešu laikā izskolot kādu vienkāršu Londonas meiteni, puķu tirgotāju Elīzu Dūlitlu par augstākās sabiedrības dāmu. Iestudējums ir īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem un jauniešu auditorijai – katrs tajā spēs ieraudzīt sev aktuālo un dosies mājās, dungojot mūzikla skanīgās melodijas.

Izrāde ir trīs kultūrizglītības skolu sadarbības projekts – tajā piedalās Rīgas Doma kora skolas solisti un koris, PIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola” simfoniskais orķestris, kā arī dejotāji no Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas un J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas. Galvenajās lomās – Katrīna Paula Felsberga un Niks Freimanis. Izrādes muzikālais vadītājs ir Reinis Lapa, režisors – Juris Jonelis. Radošajā grupā strādā arī horeogrāfe Regīna Kaupuža, kostīmu māksliniece Baiba Litiņa, video mākslinieks Viktors Keino un vokālā konsultante Annija Putniņa.

2016. gada rudenī izrāde ar labiem panākumiem viesojās Liepājas koncertzālē „Lielais dzintars” V Starptautiskā Bērnu Baleta festivāla ietvaros. Tagad tā ceļos pie Vidzemes novada un Rīgas reģiona skatītājiem. Iestudējums tapis ar LR Kultūras ministrijas atbalstu. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Freiberga
Projektu vadītāja
PIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola”
Rīgas Doma kora skola
kristine.freiberga@nmv.lv
+371 29939915