Lepojamies un sveicam – skolas Gada balvas laureāti 2016./2017. m.g.

Pedagogi

  • Silvijai Erenštreitei par izcilu pedagoģisko darbu un ieguldījumu Rīgas Doma kora skolas veidošanā
  • Sarmītei Ārentai par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
  • Ingai Grantei par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
  • Zigmundam Žukovskim par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
  • Sarmītei Andžānei par ieguldījumu Rīgas Doma kora skolas izaugsmē un skolas darbības pilnveidošanā
  • Rihardam Adovičam par precīziem un matemātiski pārliecinošiem darba rezultātiem

Audzēkņi

  • Nikam Freimanim par izciliem panākumiem konkursos un radošos projektos
  • Annijai Kristiānai Ādamsonei par izciliem panākumiem konkursos
  • Matīsam Circenim par izciliem panākumiem konkursos un radošu darbu audzēkņu padomē
  • Rūtai Olekšai par aktīvu un radošu darbu audzēkņu padomē
  • Annai Klišānei par aktīvu un radošu darbu audzēkņu padomē
  • Laurai Ozoliņai par izciliem panākumiem konkursos un radošu darbu audzēkņu padomē
  • Elvīrai Avotai par izciliem panākumiem konkursos

2015./2016. m.g.

Pedagogi

  • Ingai Bērziņai par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Indriķim Veitneram par izcilu pedagoģisko darbu un 2015. gada kvalifikācijas eksāmena rezultātiem
  • Irēnai Pelnēnai par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Irēnai Monastirskai-Urtānei par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
  • Ilzei Baumanei par atbildīgu darbu Rīgas Doma zēnu korī
  • Kristīnei Circenei par aktīvu ārpusskolas projektu realizēšanu
  • Līgai Veisai par aktīvu ārpusskolas projektu realizēšanu
  • Irēnai Ārgalei par izcilu pedagoģisko un audzināšanas darbu

Audzēkņi

  • Līvai Dumpei par izciliem panākumiem konkursos
  • Kristapam Ivanovam par izciliem panākumiem konkursos
  • Agnesei Malnačai par aktīvu un radošu ārpusklases darbu un darbu audzēkņu padomē

2014./2015. m.g.

Pedagogi

Mārtiņš Klišāns – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
Vita Zemture – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
Ilona Poikāne – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
Ieva Ernštreite – par izcilu pedagoģisko darbu
Diāna Bergmane – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem

Audzēkņi

Laura Lolita Perešivana – par izciliem panākumiem konkursos
Undīne Krievāne – par panākumiem mācību olimpiādēs un radošo darbu konkursos
Arta Jēkabsone – par panākumiem konkursos un teicamu mācību darbu
Kristaps Ivanovs – par izciliem panākumiem valsts un starptautiskos konkursos
Artūrs Oskars Mitrevics – par izciliem panākumiem valsts un starptautiskos konkursos un mācību olimpiādēs

Rīgas Doma meiteņu koris, diriģente Aira Birziņa, projekta vadītāja Inese Beķere – par koncertuzvedumu „Kartupeļu opera”

Pateicība par ieguldīto darbu, veicinot audzēkņu radošos panākumus

Valdai Dzenei, Gintam Cepleniekam, Valdai Tračumai, Ingai Bērziņai, Ivetai Šimkus, Uģim Dievbērnam, Aijai Ziņģītei

2013./2014. m.g.

Pedagogi:

Ruta Vintule – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
Vita Virza – par izcilu pedagoģisko un metodisko darbu
Antra Jankava – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēknes panākumiem
Edmunds Pūliņš – par izciliem audzēkņu panākumiem sportā
Dagnija Tuča – par izcilu ieguldījumu audzināšanas darbā
Laimdota Circene – par rūpīgu un atbildīgu darbu

 

Audzēkņi: 

Laura Štoma – par 1. vietu Vislatvijas jauno talantu konkursā par Teodora Reitera balvu

2012./2013.m.g 

Skolotāji:

  • Anita Šalha – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Iveta Grunde – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Valdis Bernhofs – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Aija Ziņģīte – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņa sasniegumiem
  • Kristīne Freiberga – par radošu un aktīvu skolas dzīves un audzēkņu padomes darba organizēšanu

Audzēkņi:

  • Aivis Greters – par 1. vietu I Starptautiskajā Imanta Kokara Jauno kordiriģentu konkursā
  • Vizma ZvaigzneMatīss TučsJānis Pēlmanis – par 1. vietu LR3 Klasika konkursā „Nošu Domino”
  • Laura Lolita Perešivana – par 1. vietu Alfrēda Kalniņa Jauno vokālistu konkursā
  • Artūrs Oskars Mitrevics – par Galveno balvu Starptautiskajā pianistu konkursā „Concours Musical de France 2013”

 

2011./2012. m.g.

Skolotāji

  • Ingrīda Kalniņa  – par  izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Daina Libauere – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Mudīte Rutkovska – par izcilu pedagoģisko darbu
  • Vita Kreicberga – par izcilu pedagoģisko darbu
  • Guna Grimsta – par izcilu pedagoģisko darbu īstenojot RDKS radošos projektus

Audzēkņi

  • Vizma Zvaigzne (III k.) – par izciliem sasniegumiem konkursos, olimpiādēs un darbu skolas audzēkņu padomē
  • Jānis Pēlmanis (II k.) – par izciliem sasniegumiem konkursos
  • Stefānija Sidorenko (IV k.) – par izciliem panākumiem konkursā
  • Matīss Circenis (8.kl.) – par izciliem panākumiem konkursos                             

 

2010. gadā

  • Jēkabs Jančevskis – par rūpīgu un mērķtiecīgu darbu, kaldinot panākumus jauno komponistu radošajā konkursā
  • Tālis Gžibovskis – par profesionāli izcilu darbu,kas rezultējies audzēkņu panākumos starptautiskajos bundzinieku konkursos un kvalifikācijas eksāmenos
  • ATZINĪBA Ēriks Ešenvalds – par radošu un prasmīgu darbu, veicinot audzēkņa radošos panākumus jauno komponistu konkursā
  • ATZINĪBA Aleksandrs Okonovs – par iniciatīvu, atsaucību  un radošu ieguldījumu skolas videoarhīva veidošanā
  • ATZINĪBA Valdis Avotiņš – par iniciatīvu, atsaucību un radošu ieguldījumu skolas videoarhīva veidošanā

 

2009. gadā

Skolotāji

  • Aira Birziņa –  par  RDKS meiteņu kora  panākumiem  41.Starptautiskajā koru konkursā Tolosā
  • Valda Dzene –  par ieguldīto darbu un audzēkņu panākumiem Starptautiskajā jauno dziedātāju konkursā Lietuvā
  • Līga Ādamsone –  par ieguldīto darbu un audzēkņu panākumiem Valsts konkursā diriģēšanā

Audzēkņi

  • RDKS meiteņu koris – par panākumiem 41.Starptautiskajā koru konkursā Tolosā
  • Daumants Kalniņš – par panākumiem Starptautiskajos konkursos
  • Dārta Treija – par panākumiem Valsts konkursā diriģēšanā
  • Terēze Upatniece – par panākumiem Valsts konkursā diriģēšanā
  • Laima Lediņa –  par panākumiem Starptautiskajā jauno dziedātāju konkursā Lietuvā
  • Ilona Popova –  par panākumiem Starptautiskajā jauno dziedātāju konkursā Lietuvā un nozīmīgu  darbu skolas audzēkņu pašpārvaldē
  • Jēkabs Jančevskis – par panākumiem  X IV Starptautiskajā pianistu konkursā Valmierā
  • Līga Liedskalniņa – par panākumiem konkursā Saxophonia un XIV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu izpildītāju  konkursā
  • Sintija  Šmite – par panākumiem latviešu valodas olimpiādē un teicamu mācību darbu

 

2008. gadā

Skolotāji:

  • Jānis Erenštreits
  • Mārtiņš Klišāns
  • Aivars Krastiņš
  • Irēna Pelnēna
  • Dagnija Sabale

Audzēkņi:

  • Una Stade

 

2007. gadā

Skolotāji:

  • Ārija Epnere
  • Iveta Šimkus
  • Valda Tračuma

Audzēkņi:

  • Sanda Audere
  • Katrīna Kivleniece
  • Eduards Vācietis
  • Jānis Liepiņš

 

2006. gadā

Skolotāji:

  • Māris Sirmais
  • Ieva Saliņa
  • Inga Bērziņa

Audzēkņi:

  • Zane Stafecka
  • Mārtiņš Subatovičs
  • Katrīna Kivleniece

 

2005. gadā

Audzēkņi:

  • Monta Martinsone
  • Daumants Kalniņš
  • Mārcis Imants