The laureates of RCCS award in school year 2016/2017

Teachers

Silvija Erenštreite
Sarmīte Ārenta
Inga Grante
Zigmunds Žukovskis
Sarmīte Andžāne
Rihards Adovičs

Students

Niks Freimanis
Annija Kristiāna Ādamsone
Matīss Circenis
Rūta Olekša
Anna Klišāne
Laura Ozoliņa
Elvīra Avota

2015./2016. m.g.

Teachers

Inga Bērziņa
Indriķis Veitners
Irēna Pelnēna
Irēna Monastirska-Urtāne
Ilze Baumane
Kristīne Circene
Līga Veisa
Irēna Ārgale

Students

Līva Dumpe
Kristaps Ivanovs
Agnese Malnačs

Teachers

Mārtiņš Klišāns
Vita Zemture
Ilona Poikāne
Ieva Ernštreite
Diāna Bergmane

Students

Laura Lolita Perešivana
Undīne Krievāne
Arta Jēkabsone
Kristaps Ivanovs
Artūrs Oskars Mitrevics

Riga Cathedral Girls’ Choir TIARA


2013./2014. m.g.

Pedagogi:

Ruta Vintule – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu panākumiem
Vita Virza – par izcilu pedagoģisko un metodisko darbu
Antra Jankava – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēknes panākumiem
Edmunds Pūliņš – par izciliem audzēkņu panākumiem sportā
Dagnija Tuča – par izcilu ieguldījumu audzināšanas darbā
Laimdota Circene – par rūpīgu un atbildīgu darbu
Audzēkņi: 

Laura Štoma – par 1. vietu Vislatvijas jauno talantu konkursā par Teodora Reitera balvu
2012./2013.m.g 

Skolotāji:

  • Anita Šalha – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Iveta Grunde – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Valdis Bernhofs – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Aija Ziņģīte – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņa sasniegumiem
  • Kristīne Freiberga – par radošu un aktīvu skolas dzīves un audzēkņu padomes darba organizēšanu

Audzēkņi:

  • Aivis Greters – par 1. vietu I Starptautiskajā Imanta Kokara Jauno kordiriģentu konkursā
  • Vizma ZvaigzneMatīss TučsJānis Pēlmanis – par 1. vietu LR3 Klasika konkursā „Nošu Domino”
  • Laura Lolita Perešivana – par 1. vietu Alfrēda Kalniņa Jauno vokālistu konkursā
  • Artūrs Oskars Mitrevics – par Galveno balvu Starptautiskajā pianistu konkursā „Concours Musical de France 2013”

 

2011./2012. m.g.

Skolotāji

  • Ingrīda Kalniņa  – par  izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Daina Libauere – par izcilu pedagoģisko darbu un audzēkņu sasniegumiem
  • Mudīte Rutkovska – par izcilu pedagoģisko darbu
  • Vita Kreicberga – par izcilu pedagoģisko darbu
  • Guna Grimsta – par izcilu pedagoģisko darbu īstenojot RDKS radošos projektus

Audzēkņi

  • Vizma Zvaigzne (III k.) – par izciliem sasniegumiem konkursos, olimpiādēs un darbu skolas audzēkņu padomē
  • Jānis Pēlmanis (II k.) – par izciliem sasniegumiem konkursos
  • Stefānija Sidorenko (IV k.) – par izciliem panākumiem konkursā
  • Matīss Circenis (8.kl.) – par izciliem panākumiem konkursos                             

 

2010. gadā

  • Jēkabs Jančevskis – par rūpīgu un mērķtiecīgu darbu, kaldinot panākumus jauno komponistu radošajā konkursā
  • Tālis Gžibovskis – par profesionāli izcilu darbu,kas rezultējies audzēkņu panākumos starptautiskajos bundzinieku konkursos un kvalifikācijas eksāmenos
  • ATZINĪBA Ēriks Ešenvalds – par radošu un prasmīgu darbu, veicinot audzēkņa radošos panākumus jauno komponistu konkursā
  • ATZINĪBA Aleksandrs Okonovs – par iniciatīvu, atsaucību  un radošu ieguldījumu skolas videoarhīva veidošanā
  • ATZINĪBA Valdis Avotiņš – par iniciatīvu, atsaucību un radošu ieguldījumu skolas videoarhīva veidošanā

 

2009.gadā

Skolotāji

  • Aira Birziņa –  par  RDKS meiteņu kora  panākumiem  41.Starptautiskajā koru konkursā Tolosā
  • Valda Dzene –  par ieguldīto darbu un audzēkņu panākumiem Starptautiskajā jauno dziedātāju konkursā Lietuvā
  • Līga Ādamsone –  par ieguldīto darbu un audzēkņu panākumiem Valsts konkursā diriģēšanā

Audzēkņi

  • RDKS meiteņu koris – par panākumiem 41.Starptautiskajā koru konkursā Tolosā
  • Daumants Kalniņš – par panākumiem Starptautiskajos konkursos
  • Dārta Treija – par panākumiem Valsts konkursā diriģēšanā
  • Terēze Upatniece – par panākumiem Valsts konkursā diriģēšanā
  • Laima Lediņa –  par panākumiem Starptautiskajā jauno dziedātāju konkursā Lietuvā
  • Ilona Popova –  par panākumiem Starptautiskajā jauno dziedātāju konkursā Lietuvā un nozīmīgu  darbu skolas audzēkņu pašpārvaldē
  • Jēkabs Jančevskis – par panākumiem  X IV Starptautiskajā pianistu konkursā Valmierā
  • Līga Liedskalniņa – par panākumiem konkursā Saxophonia un XIV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu izpildītāju  konkursā
  • Sintija  Šmite – par panākumiem latviešu valodas olimpiādē un teicamu mācību darbu

 

2008. gadā

Skolotāji:

  • Jānis Erenštreits
  • Mārtiņš Klišāns
  • Aivars Krastiņš
  • Irēna Pelnēna
  • Dagnija Sabale

Audzēkņi:

  • Una Stade

 

2007. gadā

Skolotāji:

  • Ārija Epnere
  • Iveta Šimkus
  • Valda Tračuma

Audzēkņi:

  • Sanda Audere
  • Katrīna Kivleniece
  • Eduards Vācietis
  • Jānis Liepiņš

 

2006. gadā

Skolotāji:

  • Māris Sirmais
  • Ieva Saliņa
  • Inga Bērziņa

Audzēkņi:

  • Zane Stafecka
  • Mārtiņš Subatovičs
  • Katrīna Kivleniece

 

2005. gadā

Audzēkņi:

  • Monta Martinsone
  • Daumants Kalniņš
  • Mārcis Imants