Rīgas Doma kora skolā 2022./2023. m.g. strādā 136 pedagogi. Pedagoģiskie darbinieki pastāvīgi paaugstina kompetenci šādos virzienos:

  • priekšmeta mācīšanas metodikā;
  • pedagoģijā un psiholoģijā;
  • datorzinībās;
  • audzināšanas un skolvadības jautājumos;
  • svešvalodas.

Vispārizglītojošo mācību priekšmetu skolotāji

Rihards Adovičs matemātika
Sarmīte Andžāne sociālās zinības un vēsture
Irēna Ārgale angļu valoda
Inese Beķere dabas zinības, bioloģija, ģeogrāfija
Artis Buks Latvijas un pasaules vēsture
Vasilijs Gredasovs fizika
Ieva Ernštreite angļu valoda
Jānis Gaiķis dizains un tehnoloģijas, inženierzinības
Zanda Gertnere-Klicenko latviešu valoda, literatūra
Iveta Godiņa kristīgā mācība, vācu valoda
Ilze Jākobsone kultūras pamati
Kate Kokamegi sports un veselība
Ūna Laukmane vizuālā māksla
Madara Melne-Tomsone teātra māksla
Ieva Moore ekonomika, uzņēmējdarbības pamati
Katerīna Olekte sports un veselība
Edmunds Pūliņš sports un veselība
Jana Roderte vācu valoda, angļu valoda
Jolanta Rozenberga sākumskola, sports un veselība
Agnese Sedlere dizains un tehnoloģijas, inženierzinības
Vēsma Sūna dabas zinības, ķīmija
Sarmīte Šenberga sākumskola
Ingūna Štāle sociālās zinības un vēsture
Anna Upeniece-Upeniete itāļu valoda
Iveta Vīduša Latviešu valoda un literatūra
Vita Virza sākumskola, sociālās zinības, matemātika

Profesionālo mācību priekšmetu skolotāji

Matīss Budovskis aktiermeistarība
Iveta Zinta Ivansone skatuves runa (angļu valoda)
Madara Melne-Tomsone skatuves runa
Dace Micāne-Zālīte skatuves kultūra, aktiermeistarība

Klašu audzinātāji

Jolanta Rozenberga 1. klase
Agnese Lapiņa 2. klase
Sarmīte Šenberga 3. klase
Vita Virza 4. klase
Irēna Ārgale 5. klase
Iveta Gredzena 6. klase
Jana Roderte 7. klase
Zanda Gertnere – Klicenko 8. klase
Inese Beķere 9. klase
Matīss Tučs I kurss
Dagnija Tuča II kurss
Inguna Štāle III kurss
Anna Upeniece-Upeniete IV kurss

Mūzikas teorētisko priekšmetu skolotāji

Iveta Grunde
Jēkabs Jančevskis
Ilze Jankevica
Jūlija Jonāne – metodiskās komisijas vadītāja
Egija Ozoliņa
Katarina Skrūzmane
Anna Matveja
Maija Veinberga
Ilze Vilde

Diriģēšanas programmas pedagogi

Līga Ādamsone
Aira Birziņa
Jurģis Cābulis – izglītības programmas Diriģēšana vadītājs
Inita Kamarūte
Mārtiņš Klišāns
Aivars Krastiņš
Artūrs Oskars Mitrevics

Klavierspēles  pedagogi

Sarmīte Ārenta
Irina Balabkina
Diāna Bergmane, metodiskās komisijas vadītāja
Ilona Birģele
Ingrīda Kalniņa
Dina Liepiņa
Digna Markule
Irēna Monastirska – Urtāne
Ilze Nakase
Tatjana Semjonova
Gunta Šmaukstele
Kristīne Šmite
Maruta Švemberga
Elga Zazerska

Vokālie pedagogi

Kristīne Barkovska
Ansis Bētiņš
Kristīne Circene
Valda Dzene
Gundars Dziļums
Inga Grante
Daina Jansone
Egils Jākobsons
Ingrīda Klepere
Linda Kupča
Jana Lute
Irma Pavāre, izglītības programmas Vokālā mūzika vadītāja
Ilona Poikāne
Baiba Renerte
Anita Šalha
Valda Tračuma, metodiskās komisijas vadītāja
Aija Veismane-Garkeviča
Rudīte Zariņa

Mūsdienu un džeza mūzikas programmas pedagogi

Atis Andersons harmonija, klavierspēle
Inga Bērziņa džeza vokāls
Dāvis Bindemanis klavierspēle
Edijs Gņedovskis skaņu režija
Tālis Gžibovskis sitaminstrumenti, izglītības programmas Mūzika vadītājs
Andrejs Jevsjukovs ģitāra
Dāvis Jurka JVLMA & RDKS Bigbends
Madars Kalniņš klavierspēle
Aivars Krastiņš sitaminstrumenti, izglītības programmas Mūsdienu ritma mūzika vadītājs
Indriķis Veitners saksofons
Zigmunds Žukovskis bass

Mūziklu dziedātāju programmas pedagogi

Edgars Auniņš mūziklu dziedāšana
Rūta Dūduma-Ķirse mūziklu dziedāšana
Annija Hermane mūziklu dziedāšana
Aleksandrs Kolbins klasiskā deja
Kārlis Krūmiņš aktiermeistarība
Rolands Meržejevskis mūsdienu deja
Inese Romancāne solo dziedāšana
Džanete Tabaka mūziklu dziedāšana
Una Stade mūziklu dziedāšana, mūziklu vēsture, gospeļkoris, solfedžo, izglītības programmas Mūziklu dziedātājs vadītāja
Santa Šillere mūziklu dziedāšana

Instrumentu spēles pedagogi

Vita Kalnciema ērģeles
Aivars Krastiņš sitaminstrumenti
Ieva Nīmane oboja
Dagnija Tuča blokflauta
Vita Zemture flauta

Koncertmeistari

Atis Andersons
Sarmīte Ārenta
Diāna Bergmane
Jeļena Bugajenko
Toms Juhņevičs
Ilze Kalniņa
Džūlija Kokina
Ilva Lempa
Dina Liepiņa
Artūrs Oskars Mitrevics
Arita Orrava
Kristīne Paula
Rita Poļaka
Veronika Rinkule
Tatjana Semjonova
Zane Volberga

Koru vadītāji

Mārtiņš Klišāns Rīgas Doma zēnu kora diriģents
Artūrs Oskars Mitrevics Rīgas Doma zēnu kora kormeistars
Aira Birziņa Rīgas Doma meiteņu kora diriģente
Jurģis Cābulis RDKS jauktā kora diriģents
Una Stade RDKS gospeļkora diriģente
Ilona Poikāne 1.-2. klašu ansambļa diriģente

Sagatavošanas grupu vadītāji

Ilona Poikāne Sagatavošanas grupu vadītāja (ansamblis)
Linda Kupča Sagatavošanas grupu vadītāja (solfedžo)
Vita Virza Sagatavošanas grupu vadītāja (vispārizglītojošie priekšmeti)