Meistarklases mūziklu nodaļas audzēkņiem

12. un 13. decembrī Rīgas Doma kora skolā viesosies un meistarklases pasniegs pedagoģes no Jiveskilas profesionālās izglītības koledžas GRADIA (Somijā). Ieeja bez maksas.

20. un 21. decembrī skolā ar deju nodarbībām atgriezīsies absolvente, Manhetenas mūzikas skolas studente Katerīna Olekte! Ieeja par ziedojumiem.

Meistarklases paredzētas mūziklu nodaļas audzēkņiem, aicināti arī citi interesenti!


12. decembris plkst. 12.10-13.55 7. zālē

Muzikālā teātra deja (Noora Kolanen, Somija)

 

Noora Kolanen ir daudzpusīga dejotāja ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi dejas pedagoģijā un horeogrāfijā. Noora piedāvās jautru un asprātīgu muzikālā teātra dejas meistarklasi. Tehniskā iesildīšanās, kuras pamatā ir džeza deja, stiepšanās un vēdera muskuļu nostiprināšanu. Soļu kombinēšana, pagriezieni un lēcieni. Mūzikla “Grease” dejas rutīnas apgūšana!

13. decembris plkst. 12.10-13.55 Kora zālē

Ievads balss efektos (Suvi Uura, Somija)

 

Suvi Uura ir dziedātāja, dziesmu autore, balss aktrise un dziedāšanas skolotāja. Jau vairākus gadus māca balss efektu izmantošanu un pati uzstājas gan Somijā, gan ārzemēs. Meistarklase sniegs ieskatu par dažādiem efektiem, ko iespējams radīt ar savu balsi (piem. distortion, growl, vocal breaks, screams). Mācība par efektiem ir balstīta uz pilnīgu vokālo tehniku, kā arī uz Suvi pašas pieredzi kā dziedātājai un balss aktrisei.


20. un 21. decembrī plkst. 18.30 Rīgas Baleta skolas A zālē Rīgas Doma kora skolas absolventes Katerīnas Olektes vadībā notiks deju stundas, kurās būs iespējams iemācīties divas aizraujošas horeogrāfijas. Katerīna Olekte šobrīd studē Manhetenas mūzikas skolā, Ņujorkā. Ieeja deju nodarbībās par ziedojumiem, kas tiks izmantoti turpmāko studiju apmaksāšanai.