10/05/2019

  • XVI Jauno vokālistu konkurss “Dziedu Dievmātei”

Kārlis Zommers I pakāpe un atzinība par labāko latgaliešu tautas dziesmas izpildījumu
Viktorija Veldre I pakāpe
Kaspars Reinis II pakāpe
Odeta Lazdiņa II pakāpe un atzinība par labāko latgaliešu tautas dziesmas izpildījumu
Haralds Stade III pakāpe
Rūta Dita Parfianoviča IV pakāpe

Paldies skolotājiem Kristīnei Circenei, Inese Stupelei, Egilam Jākobsonam, Kristīnei Barkovskai un koncertmeistarēm Līgai Paeglei un Dignai Markulei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Akustisko grupu konkurss Akustiskās mūzikas festivāla “Sudraba kaija 2019” ietvaros

RDKS I kursa džeza ansamblis 1. vieta un speciālā balva – uzaicinājums piedalīties festivālā “Positivus”

Paldies skolotājam Tālim Gžibovskim par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XX Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala 2019” koka pūšamo instrumentu specialitātē

Adele Stafecka atzinības raksts

Paldies skolotājai Ievai Nīmanei par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • I Starptautiskais Bērnu un jauniešu džeza vokālistu konkurss Lietuvā

Sanija Roze 2. vieta un pateicība par piedalīšanos
Reinis Baltiņš pateicība par piedalīšanos
Aleksis Pusts pateicība par piedalīšanos

Paldies skolotājiem Tālim Gžibovskim, Ingai Bērziņai un Andrejam Jevsjukovam par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • 15. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde

Rūta Švarcbaha atzinība

Paldies skolotājai Elitai Lazdiņai par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • III Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

Olivers Veldre 1. vieta A grupā
Daniels Andrejs Mažis 2. vieta A grupā
Gustavs Eglītis 3. vieta A grupā
Renārs Petrovskis Veicināšanas balva A grupā
Emīlija Semjonova Veicināšanas balva A grupā
Sofija Slīzina Veicināšanas balva A grupā
Emīls Patriks Dzenītis, Olivers Veldre 1. vieta A grupā, ansambļu kategorijā
Rihards Linde, Roberta Gaide 2. vieta A grupā, ansambļu kategorijā

Emīls Patriks Dzenītis 1. vieta B grupā
Rebeka Rēķe 2. vieta B grupā
Edvards Pavļuts 3. vieta B grupā
Mariss Lakstīgala Veicināšanas balva B grupā
Gustavs Zavadskis Veicināšanas balva B grupā
Luīze Marta Treilona, Ērika Paula Dimante, Rebeka Rēķe 1. vieta B grupā, ansambļu kategorijā
Mariss Lakstīgala, Edvards Pavļuts 2. vieta B grupā, ansambļu kategorijā

Paula Treilona 1. vieta C grupā
Marta Ozoliņa 2. vieta C grupā
Roberta Kumsāre 3. vieta C grupā
Roberta Kumsāre, Elizabete Bele 1. vieta C grupā, ansambļu kategorijā

Rūta Martinova 1. vieta D grupā
Anna Luīze Razdovska 2. vieta D grupā
Elīza Ķirse Veicināšanas balva D grupā
Dārta Liepiņa, Patrīcija Hofmane 1. vieta D grupā, ansambļu kategorijā

Silvija Emīlija Sūna 3. vieta E grupā
Dārta Liepiņa Veicināšanas balva E grupā

Paldies skolotājām Antrai Jankavai, Valdai Tračumai, Irmai Pavārei, Ingai Grantei, Kristīnei Circenei, Dainai Libauerei, Valdai Dzenei, Anitai Šalhai, Ilonai Poikānei, Ingrīdai Kleperei, Rudītei Zariņai, Ancei Purmalei un Līgai Veisai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!