• Jautrītei Putniņai veltīts Starptautiskais jauno pianistu konkurss

Sāra Šmite 2. vieta
Karlīna Paula Grandāne 2. vieta

Paldies skolotājām Irēnai Monastirskai-Urtānei un Diānai Bergmanei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā

8.-9. klašu puišu komanda 4. vieta
Miks Ernštreits
Roberts Kasperovičs
Emīls Patriks Dzenītis
Renārs Petrovskis
Kaspars Reinis
Kārlis Saveļjevs
Gustavs Vanags
Olivers Veldre

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Starptautiskais dziedāšanas konkurss “Bel Canto”

Paula Bička I vieta
Annija Ancāne III vieta

Paldies skolotājām Valdai Dzenei, Kristīnei Circenei un koncertmeistarēm Elīnai Strancei un Ritai Poļakai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Starptautiskais talantu konkurss “Premio Italia World C.I.D. Contest”

Eduards Rediko Grand Prix

Paldies skolotājiem Edgaram Auniņam un Santai Šillerei par audzēkņa sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā

6.-7. klašu puišu komanda 3. vieta
Linards Dubanis
Jānis Pīgožnis
Adrians Bērziņš
Emīls Pāvils Pogiņš
Konrāds Dokteris
Lūkass Olekšs
Dāvis Leontjevs

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas valstspilsētas vēstures 29. olimpiādes 2. posms

Valters Veckaktiņš 3. vieta

Paldies skolotājam Artim Bukam par audzēkņa sagatavošanu olimpiādei!

  • Rīgas pilsētas angļu valodas 52. olimpiādes 2. posms

Elza Ruča 2. vieta
Helvijs Guļāns 2. vieta

Paldies skolotājai Ievai Ernštreitei par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!


  • XVII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un duetu konkurss “Koknese 2022”

Sāra Šmite 1. vieta
Māra Betānija Inapša 1. vieta
Melānija Urtāne 3. vieta

Paldies skolotājām Irēnai Monastirskai-Urtānei, Marutai Švembergai un Ingrīdai Kalniņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • R. Blaumaņa literārās prēmijas 18. konkurss

Dafne Jonāne atzinība par prasmi saskatīt detaļas

Paldies skolotājai Zandai Gertnerei-Klicenko par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • III Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkurss “Dzintara balsis 2022”

Aleksandrs Adams Siliņš 1. vieta A1 grupā un 2. vieta A2 grupā
Mareks Rozentāls 2. vieta A1 grupā un 2. vieta A2 grupā
Jurģis Pudulis 2. vieta A2 grupā un 3. vieta A1 grupā
Keita Stupele 1. vieta B2 grupā un 2. vieta B1 grupā
Rūta Dita Parfianoviča 1. vieta B2 grupā un 2. vieta B1 grupā
Renārs Tomašickis 1. vieta C1 grupā un 1. vieta C2 grupā
Marta Ozoliņa 1. vieta C2 grupā un 2. vieta C1 grupā
Jēkabs Roberts Zemītis 3. vieta C1 grupā
Agate Grīnhofa 2. vieta D1 grupā
Kārlis Mūrnieks 2. vieta D1 grupā
Aleksandrs Ķelle 3. vieta D1 grupā
Lelde Leimane 3. vieta D1 grupā
Pēteris Kalniņš atzinība D1 grupā un 2. vieta D2 grupā
Evelīna Dreimane 2. vieta D2 grupā

Paldies skolotājiem Ansim Bētiņam, Kristīnei Circenei, Irmai Pavārei, Gundaram Dziļumam, Valdai Tračumai un koncertmeistariem Ilzei Kalniņai, Tatjanai Semjonovai, Irinai Balabkinai un Tomam Juhņevičam par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • XIII J. S. Baha baroka laika klaviermūzikas festivāls

Kristers Mediņš diploms par dalību festivālā
Olīvija Gulbe diploms par dalību festivālā

Paldies skolotājām Ilzei Nakasei un Dignai Markulei par audzēkņu sagatavošanu festivālam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona basketbola sacensības

4.-5. klases puišu komanda 5. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Tautas dziesmu a cappella konkurss 1.-5. klases solistiem “Dzied, māsiņa, Tu pret mani”

Anna Upatniece 1. vieta
Melānija Urtāne 1. vieta
Madara Zālīte 1. vieta
Olīvija Gulbe 1. vieta
Henriete Sprūdža 1. vieta
Gustavs Švēdenbergs 1. vieta
Suzanna Auniņa 2. vieta
Māra Betānija Inapša 2. vieta
Jānis Jansons 2. vieta
Vilis Olivers Treilons 2. vieta
Mārieta Ločmele 2. vieta
Lauma Margrieta Kambala 2. vieta
Rolands Leimanis 2. vieta
Gerda Veldre un Letīcija Kūla 2. vieta
Baņuta Perska 3. vieta
Marta Leimane 3. vieta
Matīss Badovskis 3. vieta
Jēkabs Konovalovs 3. vieta
Šarlote Sprūdža 3. vieta
Selma Šūmane 3. vieta
Ernests Upatnieks 3. vieta

Paldies skolotājiem Kristīnei Circenei, Ingai Grantei, Dainai Jansonei, Egilam Jākobsonam, Ingrīdai Kleperei, Lindai Kupčai, Ilonai Poikānei, Baibai Renertei, Anitai Šalhai, Valdai Tračumai un Rudītei Zariņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • X Starptautiskais Alfrēda Kalniņa jauno pianistu konkurss

Aleksis Andris Kortelainens 1. vieta

Paldies skolotājai Dinai Liepiņai par audzēkņa sagatavošanu konkursam!

  • Vides izziņas konkurss “Gudrās pūces olimpiāde”

Dafne Jonāne 1. vieta
Emīlija Fricsone 3. vieta

Paldies skolotājai Inesei Beķerei par audzēkņu sagatavošanu konkursam!

  • Ojāra Vācieša Pārdaugavas literārā balva 2022

Agate Grīnhofa 2. vieta

Paldies skolotājai Ivetai Vīdušai par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Igaunijas Starptautiskais populārās un džeza mūzikas konkurss “Lauluragin 2023” 

Rīgas Doma kora skolas gospeļkoris 1. vieta
Julianna Tīruma labākā solista specbalva

Paldies diriģentei Unai Stadei par kora sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona volejbola sacensību fināls

8. klases puišu komanda un apvienotā pamatskolas puišu komanda 4. vieta

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • 53. Starptautiskais Tolosas koru konkurss

Rīgas Doma meiteņu koris TIARA 1. vieta bērnu koru kategorijā

Paldies diriģentei Airai Birziņai, koncertmeistarei Veronikai Ringulei un projektu vadītājai Madarai Bokai par kora sagatavošanu konkursam!

  • Komponista Jāņa Ivanova piemiņai veltīts jaundarbu konkurss mūzikā

Dafne Jonāne 1. vieta

Paldies skolotājam Jēkabam Jančevskim par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Bigbenda kompozīciju konkurss Baltijas jaunajiem komponistiem

Karlīna Priedēna fināliste

Paldies skolotājam Madaram Kalniņam par audzēknes sagatavošanu konkursam!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības volejbolā

Vidusskolas puišu komanda 2. vieta
Aleksandrs Ķelle
Ralfs Puzāns
Helvijs Guļāns
Dāvids Toms Kalniņš
Dāvis Vētra
Pēteris Kalniņš

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības futbolā

4.-5. klases puišu komanda 7. vieta
Miķelis Aniņš
Aleksandrs Adams Siliņš
Valts Butāns
Miķelis Ernests Banga
Rolands Leimanis
Jūlijs Portnajs
Aleksis Andris Kortelainens
Gustavs Krūmiņš

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • Rīgas pilsētas Kurzemes rajona sacensības futbolā

8.-9. klases puišu komanda 2. vieta
Roberts Kasperovičs
Olivers Veldre
Miks Ernštreits
Gustavs Vanags
Miks Majors
Emīls Patriks Dzenītis
Jānis Mikus Ķeviņš
Kārlis Saveļjevs
Kristaps Kumsārs

Paldies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!


Audzēkņu panākumi 2021./2022. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2020./2021. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2019./2020. mācību gadā

Audzēkņu panākumi 2018./2019. mācību gadā

Audzēkņu panākumi iepriekšējos mācību gados