Notikumi maijā 2024

2024. gada maijā Rīgas Doma kora skolas saime aicina uz:

  • 3. maijā plkst. 19.00 Rīgas Domā – Rīgas Doma zēnu kora un Kopenhāgenas Karaliskā zēnu kora koncerts
  • 7. maijā plkst. 10.00 Mežaparka Lielajā estrādē – Jubilejas svētki skolas saimei
  • 8. maijā plkst. 18.00 Emīla Dārziņa koncertzālē – Kora klases Pavasara koncerts
  • 9. maijā plkst. 18.00 Zaļajā Zālē – Skolotāja Egila Jākobsona audzēkņu koncerts
  • 10. maijā plkst. 19.00 Rīgas Domā – Sakrālās mūzikas koncerts, piedalās Rīgas Doma meiteņu kora TIARA 5.-9. klase
  • 11. maijā Tērvetes kultūras namā – Skolotājas Rudītes Zariņas audzēkņu koncerts
  • 14. maijā plkst. 19.00 Arēnā Rīga – J. Kulakova piemiņas koncerts “Sirds kā pērkondārds”, piedalās Rīgas Doma meiteņu kora TIARA 5.-9. klase
  • 17. maijā plkst. 18.00 Ūdens zālē –  Akvārijs. Jam session YAUDA
  • 17. maijā plkst. 18.00 Zaļajā zālē – Skolotājas Baibas Renertes audzēkņu koncerts
  • 17. maijā plkst. 18.00 Kora zālē – Skolotāja Jēkaba Jančevska kompozīcijas klases audzēkņu koncerts
  • 17. maijā plkst. 19.00 Emīla Dārziņa koncertzālē – Vokālās nodaļas audzēkņu koncerts
  • 18. maijā plkst. 12.30 Emīla Dārziņa koncertzālē – Skolotājas Kristīnes Circenes audzēkņu un Iecavas Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansambļa “Uguntiņa” koncerts “Satikšanās”
  • 21. maijā plkst. 19.00 Emīla Dārziņa koncertzālē – IV kursa diriģēšanas kvalifikācijas koncerteksāmens
  • 22. maijā plkst. 18.00 Zaļajā zālē – Skolotājas Kristīnes Barkovskas audzēkņu koncerts
  • 23. maijā plkst. 18.00 Zaļajā zālē – Skolotājas Ingas Grantes audzēkņu koncerts
  • 24. maijā plkst. 18.00 Kora zālē – Skolotājas Diānas Bergmanes audzēkņu koncerts
  • 24. maijā plkst. 18.00 Zaļajā zālē – Izvēles instrumentu spēlēs koncerts
  • 26. maijā plkst. 13.00 Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā – Koncerts “Nāc, nākdama, vasariņa”, piedalās skolotājas Dignas Markules un Ilonas Poikānes audzēkņi
  • 27. maijā Ūdens zālē – Sagatavošanas grupu koncerts “Vasariņu ieskandinot”

    • plkst. 15.45 – 5. grupa
    • plkst. 16.30 – 1. grupa
    • plkst. 17.15 – 2. grupa
    • plkst. 18.00 – 3. grupa
    • plkst. 18.45 – 4. grupa
  • 27. maijā plkst. 18.00 Kora zālē – Skolotājas Dinas Liepiņas audzēkņu koncerts
  • 27. maijā plkst. 18.00 Zaļajā zālē – Skolotājas Valdas Tračumas audzēkņu koncerts
  • 28. maijā plkst. 18.00 – Blokflautas spēles audzēkņu koncerts 1. klasei
  • 29. maijā plkst. 18.00 Emīla Dārziņa koncertzālē – Skolotāja Jēkaba Jančevska kompozīcijas klases audzēkņu koncerts
  • 30. maijā plkst. 10.00-13.00 Uzvaras parkā – Rīgas Doma kora skolas Olimpiāde
  • 30. maijā plkst. 18.00 – Blokflautas spēles audzēkņu koncerts 2. klasei
  • 31. maijā plkst. 18.00 Tallinas ielas kvartālā “Tu Jau Zini Kur” – IV kursa mūziklu dziedāšanas ansambļa kvalifikācijas koncerteksāmens