ENGLISH | RUSSIAN


Informējam, ka sakarā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, kā arī, konsultējoties ar festivāla norisē iesaistītajām izglītības iestādēm, mēs,  “II Starptautiskā zēnu solo un duetu dziedāšanas festivāla–konkursa Rīgas  Doms 2020” organizatori esam vienojušies,  ka festivāla pilnvērtīga norise šī gada oktobrī nav iespējama.

Konkurss un koncerti tiek pārcelti uz 2021.gada 13.-15.maiju. Plašāka informācijas sekos. Pieteikšanās dalībai konkursā tiks atjaunota 2021.gada janvārī. Iemaksātā dalības maksa tiks atgriezta, iepriekš personīgi sazinoties.
Atvainojamies par sagādātām neērtībām.


“RĪGAS DOMS 2020” ŽŪRIJA
“RĪGAS DOMS 2020” DALĪBNIEKI

PIETEIKŠANĀS KONKURSAM

FESTIVĀLA – KONKURSA “RĪGAS DOMS” NOLIKUMS


OBLIGĀTO SKAŅDARBU NOTIS [PDF]:


“Jau kopš J. S. Baha laikiem zēnu balsis raksturotas ar spilgtiem epitetiem – kā eņģeļu vai lakstīgalu balsis. Konkursa virsuzdevums ir sekmēt zēnu dziedāšanu kā iedvesmojošu paraugu ikvienam bērnam, reizē veicinot diriģentu un vokālo pedagogu radošās pieredzes apmaiņu.”

Uzsver konkursa idejas autors Jānis Erenštreits

II Starptautisko zēnu solo un duetu dziedāšanas festivālu – konkursu “Rīgas Doms” organizē Profesionālās izglītības kompetences centra Nacionālā Mākslu vidusskola struktūrvienība Rīgas Doma kora skola, sadarbībā ar Rīgas Doma kora skolas atbalsta biedrību. Konkursa norisi atbalsta Rīgas Dome.


Kontaktinformācija:
competition@nmv.lv