12/02/2018

  • 17. Kausa izcīņas skolu komandām volejbolā atlases sacensības Rīgas reģionā

Vidusskolas puišu komanda 3. vieta
Kristaps Solovjovs
Daniels Pelnēns
Patriks Kārlis Stepe
Jēkabs Krists Kalniņš
Jēkabs Rēders
Rihards Lapiņš

Pateicamies pedagogam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • A. Žilinska VI Starptautiskais  jauno vokālistu konkurss

Oskars Kalniņš 2. vieta

Pateicamies pedagoģei Kristīnei Barkovskai un koncertmeistarei Ingrīdai Kalniņai par audzēkņa sagatavošanu konkursam!

  • Populārās un džeza mūzikas dziedātāju konkursu “Dziesmu putenis – 2018”

Eliāna Sanda Veinberga Grand Prix
Artūrs Biķernieks 2. vieta
Evelīna Kalniņa par piedalīšanos

Pateicamies pedagoģei Ingai Bērziņai un Annijai Putniņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam un izcilajam Rīgas Doma kora skolas pavadošajam sastāvam!

  • Rīgas pilsētas  latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādes 11.-12. klasēm 2. posms

Artūrs Oskars Mitrevics 1. vieta
Katrīna Paula Felsberga 2. vieta
Linda Kupča 2. vieta
Eliāna Sanda Veinberga 2. vieta

Pateicamies pedagoģei Ivetai Šimkui par audzēkņu sagatavošanu olimpiādei!

  • Rīgas Kurzemes rajona skolu sacensības florbolā 6. – 7. klasēm

6. – 7. klašu puišu komanda 5.vieta
Gustavs Saulītis
Mariss Daniels Ķirsis
Egīls Niklāvs Siliņš
Patriks Jānis Tabaks
Pēteris Kalniņš
Matīss Matvejs
Gustavs Rēders
Jēkabs Roberts Zemītis
Rūdolfs Staķis

Pateicamies skolotājam Edmundam Pūliņam par audzēkņu sagatavošanu sacensībām!

  • I Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas konkurss “Dzintara balsis 2018”

Līga Gita Zīriņa 1. vieta
Roberta Kalniņa 1. vieta
Līga Gita Zīriņa un Patriks Kārlis Stepe 1. vieta
Ērika Paula Dimante un Rebeka Rēķe 1. vieta
Sanda Lapiņa un Elizabete Lukaševica 1. vieta

Ieva Gorda 2. vieta
Ērika Paula Dimante 2. vieta
Artūrs Švarcbahs 2. vieta
Elizabete Lukaševica 2. vieta
Viktorija Veldre un Agate Grīnhofa 2. vieta

Silvija Emīlija Sūna 3. vieta
Daniels Pelnēns 3. vieta
Elīza Šīre 3. vieta
Viktorija Veldre 3. vieta

Dārta Liepiņa atzinība
Emīls Gilučs atzinība
Rihards Linde atzinība
Agate Grīnhofa atzinība

Pateicamies pedagogiem Ilonai Poikānei, Dainai Libauerei, Antrai Jankavai, Irmai Pavārei, Valdai Tračumai, Valdai Dzenei, Gundaram Dziļumam un koncertmeistarēm Ritai Poļakai, Tatjanai Semjonovai, Irinai Balabkinai, Ingrīdai Kalniņai par audzēkņu sagatavošanu konkursam!